Beginnings were hard, but I always had you 7/7

7. června 2014 v 20:05 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 7/7
Jakmile se Kyuhyun dostal z Heechulova sevření, oblékl se a beze slova odešel. Nedokázal pobrat to, co se v uplynulých 5 hodinách stalo. Ztratil Sungmina, vyspal se s Heechulem a navíc zajistil jemu a Hankyungovi rozchod. Nevěděl, co to s ním je. Je snad opravdu tak natvrdlý, že neví, co dělá?
Nevědomky vešel do koupelny, která byla zaplněna párou. Tak tak bylo vidět na krok. Rozmáchl ruce a snažil se páru od sebe odehnat. Jenže marně. Nakonec zakopl o menší skříňku, která stála pod velkým zrcadlem.
"Do prdele už sakra!" vyjekl. V tom uslyšel, jak se někdo pohnul ve vodě.
"Co tu děláš?" ozvalo se. Kyuhyun se zarazil. Někdo tu je a on ani díky té blbé páře neví, kdo. Nakonec se trošku přiblížil k místu, kde měla údajně stát vana. Nahmatal rukou do prostoru a dotkl se vody.
"Sakra Kyuhyune, jsi normální?" vyjel po něm dotyčný kluk.
"Promiň, jen zjišťuju, kdo jsi." zašeptal Kyu a dál se snažil nahmatat toho kluka.
"Stačilo se zeptat. Proč jsem vždycky naivně myslel, že za tu dobu, co spolu sdílíme pokoj už mě poznáš i po hlase?" zaprotestoval někdo.
"Minnie?" vykulil oči Kyuhyun a udělal pár kroků do zadu. V tom mu to ale podjelo na malém koberečku a rozplácl se na podlaze. Sungmin rychlostí blesku vyskočil z vany a se strachem v očích se snažil zjistit, jestli je Kyu v pořádku. Vůbec mu nedocházelo, že u něj klečí celý nahý. A vůbec nemyslel na to, že by Kyu využil situace. Jenže to on právě udělal.
Přitáhl si jej k sobě a něžně jej políbil na rty. Sungmin se vší silou snažil od něj odpoutat, ale jakmile ho Kyu uvěznil v polibku, poddal se mu.
***
Ani jeden z nich nevěděl, jak se to všechno odehrálo. Stalo se to všechno tak rychle. Kyuhyun do něj právě pronikal, když se za dveřmi ozvala hlasitá rána. Pravděpodobně někdo práskl dveřmi.
"Do háje, to bude asi Hannie." zašeptal Kyu.
"Mian." dodal, navlékl na sebe kalhoty a vydal se zjistit, co se stalo.
Došel dolů do obýváku, kde se opravdu konala milenecká hádka.
"Víš co, jdi do hajzlu Chule. Už mě sereš! Myslel jsem, že si ten odchod ještě rozmyslím, ale tohle už je i na mě moc." vyjel po Heechulovi Hankyung.
"Od-odchod?" vydal ze sebe Chul a koukal na Hannieho jako na blázna.
"Jo. Kdybys nebyl zaměstnaný šukáním ostatních členů, zjistil bys to. A teď už mi dej pokoj." Hankyung se otočil. Změřil si Kyuhyuna pohledem, poté jej mírně shodil na zem a celý vzteklý odešel.
"Promiň Chullie." řekl smutně Kyuhyun.
"To nic. Byla to moje vina." zašeptal a po tvářích mu začaly stékat první slzy. Kyuhyun k němu přišel a i když byl jen v kalhotách, začal jej utěšovat.
V tom do obýváku vtrhl Sungmin. Byl jen v boxerkách a celý rudý.
"Jak si mě tam mohl nechat?!" vyjel po Kyuhyunovi. Kyuhyun na něj vykulil oči.
"Bože Sungmine, nemohl bys to nechat na později? Pak ti to vynahradím." podíval se na něj káravě. Sungmin se zasekl. Poté se na Kyua vražedně podíval a naštvaně odešel.
"Běž za ním, já to zvládnu." zašeptal Heechul. Kyuhyun pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Teď tě samotného nenechám." Chul se mírně usmál i přes všechny slzy, které se mu kutálely po tváři.
"Ale i tak běž." další zašeptání. Kyu se na něj káravě podíval.
"Prosím, jdi za Minem." poprosil jej a Kyu i když nechtěl, poslechl. Zvedl se a se smutným výrazem odešel za klukem, kterého tam předtím nechal ležet na posteli.
Když ale otevřel dveře, zarazil se. Malý černovlásek tam ležel s obličejem v dlaních a tiše plakal. Kyu nevěděl proč, ale nějak tušil, že je to jeho vina. Opatrně přišel k Minniemu a starostlivě jej pohladil po vláskách.
"Copak se stalo?" zašeptal. Tohle mu ještě chybělo. První se mu tady rozbrečí Chul, a teď ještě kluk, kterého miluje. Minnie se od něj odtáhl a vyjukaně na něj koukal. Kyu se k němu přisunul o něco blíž a chytl jej za ruku.
"Řekni mi to." koukal na něj smutně. Sungmin pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Pak si zase odejdeš, jako kdyby se nic nestalo že?!" vyjel po něm a po tváři mu stekla další slza. Kyu se zamyslel. Opravdu to udělal. Odešel od něj kvůli někomu jinému.
"Už to nikdy neudělám. A teď mi to pověz." usmál se na něj. Minnie se na něj chviličku ostýchavě díval, ale nakonec svolil a všechno mu vyklopil.
"Kyu. Vím, že je to zvláštní, vím, že by to tak být nemělo, ale nedokážu si pomoct. Jsi jediný, u kterého jsem něco takového pocítil, ale nechci to v sobě dusit. Už se nedokážu déle dívat na to, jak se na tebe všichni lepí. Musím zakročit. Miluju tě Kyu. Miluju tě tak moc, že žárlím i na Heechulova kocoura, když si s ním hraješ, protože mu věnuješ více pozornosti, než mně." Kyu první nevěděl, jak zareagovat. Věděl, že k němu Sungmin něco cítí, ale nikdy to neslyšel tak přímo.
"Taky tě miluju Minnie. Vždycky jsem tě miloval." usmál se na něj a něžně jej políbil.
***
Od té doby, co si tyhle slova oba dva vyměnily, neudělali bez sebe ani krok. Pokaždé, když se něco dělo, byli tam spolu. Na každém vystoupení projevovali svou lásku vzájemnými pohledy nebo dotyky. Milovali se tak moc, že ani Kyuova autonehoda je nedokázala rozdělit. Ani žádná dívka si nenašla cestu k jejich srdcím, protože patřili tomu druhému…
Forever in my heart...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama