Beginnings were hard, but I always had you 6/7

7. června 2014 v 20:04 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 6/7

Kyuhyun se s povzdechem svalil zpět do postele. Posral to. Nechápal, jak mohl takhle zareagovat. Vždyť on jej má taky rád a dokonce hodně. Asi jej zaskočilo to, že to ještě nikdy od nikoho neslyšel. Proč mu musel tak ublížit? Musí ho najít a vysvětlit mu to. Rozhodně vstal z postele, a vydal se najít toho rozkošného černovláska, který mu byl vždy oporou. Jenže nikde jej neviděl. V tom se zpoza rohu objevil Heechul. Přitáhl si jej k sobě a vášnivě jej políbil.
Kyuhyun se na něj díval, jako kdyby z někama spadl.
"Nebouchl si se, když tak každého líbáš na potkání?"
"Můžeš si za to sám, že jsem se do tebe zamiloval." uchechtl se Chul.
"Za...zamiloval?" nechápal Kyu. Heechul přikývl a znovu se k němu sklonil.
"Nemáš být tak zranitelný. Dělá tě to roztomilým." zašeptal mu do ucha, až Kyuovi naběhla husí kůže na krku. Znovu jej políbil.
"Takže jsi mě odmítl kvůli tomu, aby ses mohl líbat s Heechulem?!" uslyšeli najednou Sungminův hlas. Kyuhyun se od něj odtrhl a chtěl to Sungminovi vyvrátit, ale Chul jej chytil za ruku a všechno, i když to nebyla pravda, připustil.
"Minnie, to…" Kyu mu to chtěl vysvětlit, ale Sungmin se rozplakal a beze slova utekl.
"Jsi vážně debil, Heechule." sykl Kyu a vydal se za starším černovláskem. Ovšem když chtěl vejít do jejich společného pokoje, Sungmin mu zavřel dveře před nosem. A aby toho nebylo málo, zamkl je.
"Minnie sakra otevři." zaklepal blonďáček, kterého už bolely nohy. Zdálo se mu, že před dveřmi vystál důlek.
"Řeknu ti to naposledy. Vypadni!" zakřičel přes zavřené dveře Sungmin. Kyu se se smutnýma očkama odplížil do pokoje Ryeowooka s Yesungem. Potřeboval radu a neměl za kým jiným jít.
Jenže jakmile otevřel dveře od jejich pokoje, zděsil se. Nachytal je zrovna při činnosti, kterou opravdu netoužil nikdy vidět. Avšak to co se mu před očima naskytlo ho celkem vzrušovalo. Aniž by si toho přítomný pár všiml, začal je Kyu pozorovat. Wookieho prohýbající se tělo a Yesungovi hlasité oddychy ho nenechávaly dlouho chladným. Ale když si uvědomil, že jsou to jeho 'přátelé' na koho to kouká, rychle z tama vypadl.
A jelikož mu štěstí opravdu nepřálo, narazil do rozzuřeného Hankyunga.
"Jak si mohl Kyu. Věřil jsem ti." zašeptal číňánek a po tváři mu stékaly slzy.
"Já ale nic neudělal. Přísahám. Byl to Heechul." vydal ze sebe rychle Kyu a snažil se situaci nějak urovnat. Ale Hankyung jako by ho neslyšel.
"Myslel jsem, že jsme přátelé. Přátelé, kteří si takové věci nedělají." pokračoval dál tím chladným hlasem. Kyu ho vůbec nepoznával. Bylo to, jako kdyby potkal úplně někoho jiného. Někoho, kdo je jejich Hanniemu hodně podobný, ale zároveň se v mnoha věcech liší.
"Kurva Hankyungu posloucháš mě vůbec?! Nic jsem neudělal. Heechula jsem nesvedl. Kolikrát to budu ještě říkat. Do prdele miluju Minnieho, tak mi dejte pokoj sakra!" zakřičel Kyuhyun a chtěl naštvaně odejít, když v tom se otevřely dveře a z nich vykoukla černovlasá hlava.
"Jo, je to pravda, a jestli se ti to nelíbí, tak si naser Mine. Chtěl jsem ti to vysvětlit, ale teď sis to pohnojil sám." poté už opravdu odešel.
Sungmin tam dál stál s nechápavým výrazem. Nedokázal pobrat to, co se teď stalo. Miluje ho, ale právě ho poslal do háje? Nebo se mu to jen zdá? Je to sen? Vyjukaně se koukne na Hankyunga, který tam pořád stojí a něco kecá. Jako kdyby si vůbec neuvědomil, že Kyuhyun už dávno odešel.
"Opravdu to není jeho vina. Chul se na něj vrhnul." připustil Min a znovu se zavřel v pokoji. Musí si pořádně rozmyslet, co teď udělá.
***
Mezitím se Kyuhyun dostal k Heechulovu pokoji. Otevřel dveře, samozřejmě zase bez zaklepání, a vstoupil dovnitř. Uviděl dlouhovlasého červenovláska, jak leží na posteli a poslouchá písničky. Přisedl si k němu a vydělal mu sluchátka z uší.
"Budu s tebou chodit, pokud spolu budeme spát." druhou půlku věty zdůraznil. Heechul se na něj vyjeveně koukl, pak se vítězně usmál a nakonec souhlasil.
"Ale nechci, aby sis myslel, že v tom jsou nějaké city. Chci tě jen na sex. Pokud se s tím nesmíříš, tak je konec." dodal. Heechul přikývl a zase se zákeřně usmál. Ten chlapec se mu líbí čím dál víc.
"A co Sungmin?" Moc ho to nezajímalo, ale raději se zeptal, aby ho potom někdo nenařkl, že nemyslel na city mladšího spolučlena.
"Posral si to. Měl si to nechat vysvětlit. Teď už je mi ukradený."
"Ale stejně ho miluješ že?" usmál se Chul. Teď pro Kyuhyuna vypadal úplně jinak. Tak sladce a láskyplně. Starostlivě jako nějaký starší bratr.
Kyuhyun přikývl.
"A ještě dlouho budu." připustil. Heechul přikývl.
"Takže na sex." zamyslel se. Chvíli si mladšího jen tak prohlížel a nakonec jej povalil na postel, na které před chvílí ležel.
"Bude se ti to líbit, uvidíš." Rozepnul mu pásek od kalhot a sundal je spolu i s trenkami. Kyu se na menší okamžik zastyděl, ale to ho po chvilce přešlo, jakmile ucítil Heechulův jazyk na svém penisu.
"Omo Chule!" zavzdychal slastně blonďáček, když si HO Chul konečně pořádně vložil do úst.
"Mimochodem ty blond vlasy ti strašně sluší. Jsi sexy." šeptl Hee a dál pokračoval v 'práci'. Dělalo mu dobře, když slyšel, jak Kyuhyun vzdychá jeho jméno a svíjí se pod náporem slasti, kterou mu on sám způsoboval.
V tom se otevřely dveře a dovnitř vešel Hankyung.
"Sungmin říkal, že to ty ses na něj vrhl Heechule." řekl. Podíval se na dva kluky, ležící na Heechulově posteli.
"Do prdele." vydal ze sebe a okamžitě to otočil.
"Asi jste se právě rozešli." zašeptal Kyu.
"Už bylo na čase. Byla s ním strašná nuda. No co, je na mě moc romantický." přiznal Chul a jako kdyby se nic nestalo, dál uspokojoval Kyua. Kyuhyun měl výčitky svědomí, ale slast, kterou mu Chullie dopřával mu nedovolovala myslet na nic jiného. Musel to teď nechat být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama