Beginnings were hard, but I always had you 4/7

7. června 2014 v 17:02 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 4/7


Týdny ubíhaly jako voda a blížilo se další MV. Všichni kluci změnili účes a dokonce pár z nich i přístup k nejmladšímu. Kyu zrovna seděl u stylistek, když mu ze zadu někdo dal ruce přes oči.
"Minnie!" vypískl Kyu vylekaně. Sungmin se jen rozkošně zachichotal a poté svého spolubydlícího pevně sevřel v náruči. Kyu se jen usmál a dál nechal stylistku, aby mu upravila vlasy. Rozhodl se, že co nejdřív změní i barvu, ale zatím se mu do toho nechtělo.
"Kyu, ještě jeden koncert a bude další MV!" vyjekl Minnie nadšeně a začal poskakovat okolo křesel.
"Prosím tě, neblbni. Ještě si ublížíš." zakročil starostlivě Kyu. Minnie se rozkošně zastyděl. Miloval, když měl o něj Kyuhyun starost. A i když on byl zrovna ten starší, cítil se v hnědovláskově blízkosti tak bezpečně.

***
"Kyu dělej! Limuzína už čeká!" zakřičel na něj někdo a Kyu se nacpal do auta. Všichni byli tak strašně unavení, že už pomalu usínali, co si jen sedli. Dokonce i Kyuhyun na chvilku zaspal, když se rozjeli k hotelu. To se mu ale ovšem nevyplatilo. Po pár minutách tvrdého spánku ho vyrušil prudký náraz do hlavy. Cítil, jak se auto pod jeho tělem roztřáslo a několikrát převrátilo. Po chvilce už okolní svět nevnímal. Jediné, co naposledy uslyšel bylo volání jeho jména Eunhyukem a Shindongem...

Nehoda se velmi rychle roznesla po celé Koreji. Všichni členové seděli v nemocnici a čekali na výsledky o zbylých 4 spolučlenech. Shindong byl na tom poměrně dobře. Pustili ho jako prvního a tak se připojil ke zbylé skupině. A i když Eunhyuk měl zranění o něco vážnější, také v nemocnici nezůstal moc dlouho. Ovšem největší problém jim dělali Kyuhyun a Leeteuk.

Nikdo nechápal, jak se to mohlo stát. Že to potkalo zrovna tyhle dva. Leadera a maknaeho. Sungmin seděl u Kyuyhunovi postele a svíral v dlaních jeho ruku. Tiše plakal nad člověkem, do kterého se zamiloval na první pohled.

Leeteuk se už pomalu probíral. Měl dost stehů, po kterých bylo naprosto samozřejmé, že mu zůstanou jizvy. Avšak tohle ho netrápilo tolik, jako to, že jejich nejmladší člen, za kterého on sám nese zodpovědnost, leží ve vedlejším pokoji s naprosto mizivými známkami života.
Jakmile byl schopný vstát z postele, rozešel se za ním. Ale co ho překvapilo nejvíce bylo to, že kromě Sungmina seděl vedle Kyuhyunovi postele někdo naprosto jiný. Jiný v tom smyslu, že to byl Heechul.
Tiše seděl s položenou rukou na Kyuhyunově a zadržoval slzy. Věděl, že i když tenhle kluk si toho díky němu snesl dost, nemohl dopustit, aby umřel.
Celé noci u něj proseděl, a když nemusel, nehnul se od něj. Měl potřebu vědět, jak na tom nejmladší je.
"Kyu, mianhae." zašeptal jednoho dne, když si uvědomil, jak moc pro něj nejmladší znamená. Litoval toho, co mu kdy udělal, toho, že se ho neujal už první den, co ho spatřil. Ale zároveň věděl, že by mu to hnědovlásek neměl za zlé.

Dny se krátily a čekání na zotavení posledního člena, byly nekonečné. Každý byl nervóznější víc a víc, protože doktoři nebyli schopni stanovit jeho zdravotní stav. Nikdo nevěděl, jak na tom bude. Jestli se vůbec probere a jestli vůbec bude moct dál zpívat. Sungmin doufal jen v to, že uslyší hlas toho úžasného kluka, který mu tak náhle vstoupil do života. Že s ním bude moct dál trávit ty nádherné chvilky, které pro něj znamenají to největší štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama