Beginnings were hard, but I always had you 3/7

7. června 2014 v 16:59 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 3/7

Sungmin k němu přiběhl do šatny a přisedl si k němu. Setřel mu slzy, které se mu kutálely po tvářích, a snažil se ho nějak utěšit. Kyu to ovšem nevnímal. Utápěl se v pocitu, že o něj nikdo nestojí. Avšak tohle si zrovna Sungmin nemyslel. Byl si jistý tím, že Kyu je pro něj rozhodně něco víc, než jen pouhý člověk, který se k nim 'vetřel'. Člověk, ke kterému cítí určité sympatie.
'Ach Kyuhyune, kdybys věděl' pomyslel si Sungmin a pohladil mladšího hnědovláska po vláskách. Kyu se na něj uslzeně podíval. Utřel si svá červená očka a tvářičky mokré od slz. Poté si odhodlaně stoupl, Minniemu poděkoval a znovu se připravil na další písničku.
Tentokrát už vydržel až do konce.
Kyuhyun se po skončení koncertu odebral do šaten a s nikým, dokonce ani se Sungminem nepromluvil. Byl naprosto na prášky a vztahy ve skupině mu to nijak neulehčovali. Teď si byl na 100% jistý, že tu nemá co dělat. Pevně se rozhodnul.
Zítra ráno zajde za Leeteukem a společně řeknou manažerovi, že už s nimi vystupovat nebude. Všichni budou rádi a on nebude muset poslouchat hloupé narážky od fanoušků.
"Ani nad tím nepřemýšlej." vyrušil ho z přemýšlení čínský přízvuk. Trhl sebou a otočil se, aby věděl, kdo s ním mluví, i když si byl stoprocentně jistý, kdo to je.
"Nad čím." povzdychl si hnědovlásek.
"Nad tím, že bys odešel." vysvětlil mu Hankyung. Poté si k němu přisedl a jako dlouholetý kamarád ho pohladil po zádech.
"Nesmíš se vzdát tak brzo. Vím jaké to je, když tě tu nechtějí, ale časem si zvyknou a poté už si nebudou moct představit skupinu bez tebe. Věř mi." utěšoval jej černovlásek a mile se na nejmladšího usmál.
"Ach Hannie. Kdybys jen věděl, jak mě to bolí. Věděl jsem, že to bude těžké, ale že až takhle... Bojím se, že to má psychika nevydrží." postěžoval si a víc se přivinul ke staršímu číňánkovi. Hankyung se jen usmál, kvůli oslovení mladšího a poté jej začal hladit po vláskách.

"Neměl jsem tě rád, ale jsi bezva kluk Kyu. Omlouvám se, že jsem se za tebe nepostavil už na začátku." zašeptal a v očích se mu zaleskly slzy. Opravdu mu přirostl k srdci, i když se s ním skoro vůbec nezná.
Teď už vážně nechápe, co proti němu všichni mají. Není to jeho vina, že přišel do skupiny, která už byla 'rozjetá'. A navíc bez něj stáli stejně za nic. To ovšem Kyu ale nevěděl.
"Už je dost pozdě. Pojď, zajdeme někam na večeři a poté musíš jít brzo spát. Jsi totálně vyřízený." usmál se černovlásek a už mladšího nováčka táhl ze šaten do jídelny.
Pohodlně se usadili a Kyu mu sdělil všechny své pocity. Nevěděl proč, ale měl pocit, že zrovna jemu může věřit. Možná to bylo i kvůli tomu, že cítil, že jako jediný ho může pochopit. Hankyung jen přikyvoval a usmíval se při jeho 'vylívání' srdce. Poté si vše promyslel a zargumentoval svůj výsledek. Kyu do sebe mezitím 'cpal' nudle a napínavě Hannieho poslouchal.
"Myslel jsem si, že při mě nikdo stát nebude." vydal ze sebe Kyu a spolkl poslední sousto té úžasné pochoutky.
"To jsem si taky myslel, když jsme začínali. Ale nebýt Heechula, myslím si to do teď. Kluci jsou vážně fajn, ale s žádným z nich si nerozumím tak, jako právě s Chulliem." usmál se Hannie a dál koukal na Kyua. Tomu jen studem zčervenaly tváře a poté už spolu odcházeli směrem do hotelu.
"Nebýt Minnieho, nezvládl bych ani první den. Opravdu mi hodně pomohl. Musím mu to nějak oplatit." zamyslel se hnědovlásek.
"Zkus mu to říct. Když to bude vědět, nebude potřeba mu to nějak oplácet. Sungmin je ten typ, který má rád upřímnost." mrkl na něj Hankyung.
"A teď už pojď. Všichni nás už určitě hledají." řekl s plnou pusou starší číňánek a táhl Kyua do pokojů, které se nacházeli nad nimi.
"Mě nikdo nehledá." zašeptal si pro sebe Kyu, ale nechal se vést.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama