Beginnings were hard, but I always had you 2/7

7. června 2014 v 16:44 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 2/7

Když se Kyuhyun probudil, byl naprosto v šoku. Ležel v objetí černovlasého kluka, kterého zná druhý den a ještě ke všemu zjistil, že mu poslintal celý polštář. To asi Sungmin nebude moc nadšený.
Tiše, tak aby Sungmina nevzbudil, se vymanil z jeho objetí a vstal. V tu chvilku mu přejela zima po zádech a okamžitě se vrátil zpět. To už se ale Sungmin probral. Kyu se na něj omluvně koukal, ale nic neříkal.
"Příště do té postele neskač tak prudce." poškádlil ho Min. Kyuhyun se začervenal. Nejraději by teď vystřelil z postele a někam by utekl, ale vůbec se mu z toho vyhřátého pelíšku nechtělo.
"Měli bychom vstávat, než dojde Teukie a začne nás budit." řekl Sungmin a koukl se na vedlejší postel, kde měl ležet Shiwon.
"Asi nepřežil mé chrápání." vydal ze sebe tiše Kyu. Černovlásek se zasmál a prohrábl mladšímu hnědovláskovi vlasy.
"Zase tak hrozné to není." usmál se a poté začal ustýlat postel.
"Běž se v klidu obléct, já tu zatím uklidím." poručil Kyuovi a ten si ihned vzal své věci a šel se obléct.
Jakmile se vrátil, pokoj byl jako nový. Sungmin napravoval poslední drobnosti na polštáři a dokonce už byl i převlečený.
"Můžeš jít do koupelny." šeptl Kyu a uvolnil mu cestu ke dveřím. Nevěděl proč, ale nějak nemohl spustit oči z jeho postavy. Sungmin nevypadal moc namakaně, ale ani nebyl žádné tintítko. Měl na sobě bílé kraťásky a růžové tílko s králíčkem. 'Jak rozkošné!' pomyslel si Kyu, ale to už se v duchu liskal, nad čím to přemýšlí. Sroloval si pyžamo a dal si ho pod polštář na matraci.
"Můžeš spávat se mnou, dokud ti nepřidělí postel." usmál se Minnie a tajně doufal v to, že Kyu jeho nabídku příjme.
"Moc rád." řekl a už si stěhoval pyžamo zpět na Minnieho postel.
"Počkej, já sám." zastavil jej Min a Kyu mu podal modré oblečení. Sungmin ho s úsměvem na rtech úhledně poskládal a poté ho položil pod polštář.
"Příště ho tak neroluj." usmál se na Kyua a ten se opět začervenal.
"Jdeme na snídani, pojď Kyu." pobídl svého spolubydlícího černovlásek a už ho táhl po schodech do jídelny.
"Musíme si pohnout, než nám Shindong sní všechno sladké." zasmál se Sungmin, ale ve tváři měl vážný výraz. Kyu se jen usmál a tiše cupital za svým novým kamarádem.
Jakmile došli do jídelny, všude už bylo plno. Kyu si přisedl ke stolu, kde sedělo dalších 10 kluků, a celý nesvůj čekal, až mu Minnie donese snídani. Teda oni se tak domluvili.
Sungmin přišel ke stolu, položil před Kyua talíř a pobídl ho, aby se najedl. Poté se usadil vedle něj a napodobil ho.
"Kašli na to. Musí si zvyknout." zašeptal, když dojídal housku. Kyu přikývl, jako že rozumí, ale v duchu si říkal, co tady vlastně dělá.
***
Týdny ubíhaly a nic se neměnilo. Všichni jej ignorovali nebo mu dělali samé naschvály. Tedy až na Sungmin a Ryeowooka. Ti ho obletovali, jak jen mohli. Byl jim nesmírně vděčný, ale v téhle skupině, díky nimž měl být šťastný, šťastný rozhodně nebyl. Všechno ho trápilo a nevěděl, co má dělat. Blížil se jeho první koncert. Koncert jeho života. Ta důležitá hodina, která rozhodne o jeho budoucnosti.
Zbýval mu poslední den. Den, kdy se musel sbalit a zamířit do hotelu v Japonsku. Byl z toho celý na nervy. Nevěděl, jak se má chovat. Nevěděl vůbec nic. Byl šťastný, že v tom stresu si pamatuje své jméno.
"Buď v klidu, to bude dobré. Spolu to zvládneme." utěšoval jej Minnie, který seděl vedle něj v letadle. Chytl ho za ruku a lehce po ní přejel prstem. Kyu se na něj nechápavě díval, ale neprotestoval. Nakonec musel uznat, že je mu to i příjemné a uklidňuje ho to. Pocit, že na něm někomu záleží. Že není všem tak ukradený, jak si myslí. Že ho přece jenom někdo má rád.
Let trval jen pár hodin. Zatím se prospal a sem tam si povídal s Minniem. Byl opravdu fajn a on byl za něj strašně šťastný. Byl jediný, kdo mu pomáhal a na koho se mohl spolehnout. Kdyby záleželo na něm, udělal by pro něj cokoliv, aby mu to mohl oplatit. Staral se o něj jako o bratra a věděl, že to myslí všechno upřímně. Že to dělá z lásky. Samozřejmě z bratrské lásky. Tím si byl Kyuhyun jistý. I když Sungmin ne.
Kyuhyun stál nervózně v zákulisí. Vyčkával, co se bude dít. Všichni přítomní byli nervózní, jako kdyby to byl jejich první koncert, ale po pravdě, jediný Kyu se cítil tak nějak nesvůj v tom smyslu, že nevěděl, co tam dělá. Starší hnědovlásek k němu přišel, a i když ho neměl nějak moc v lásce, chápal to, jak se teď nejmladší musí cítit. Sladce se na něj usmál a tím nejupřímnějším tónem mu popřál hodně štěstí. Moc dobře věděl, jaké to pro Kyuhyuna musí být. Když sám za sebe přišel mezi 12 kluků, kteří ho tam ani nechtěli. On měl sice štěstí, že byl hned při založení skupiny, ale také poznal to, když ho tam někdo nechce. A hlavně to poznal díky fanouškům. Cítil se naprosto zdrceně. Probrečel hodně nocí na to, aby věděl, že tohle nikomu nepřeje. A tak se rozhodl, že se za jejich nováčka postaví. Že mu bude oporou, když bude potřebovat…
Kyu se jen usmál a tiše poděkoval. Zrovna od něj to nečekal. Ne od někoho, kdo je přítel Heechula. Ale aspoň teď ví, že Hankyung není bezcitný. Poté se naposledy zhluboka nadechl a vyhledal Minnieho. Věděl, že ten ho podpoří. Jenže Sungmina nemohl nikde najít. Zbývalo mu posledních pár minut a Min nikde. Byl z toho trošku vystrašený, ale přece jenom je to to, co vždycky chtěl. Bude stát před lidmi na pódiu a snažit se ze sebe vydat to nejlepší. To, co mu bylo přiděleno. Využít svůj dar, který ho dělá výjimečným.
Postavil se před zeď, která jako jediná ho dělila od jeho prvního koncertu. Ostatní kluci už se postavili do řady a postupně vybíhali na pódium. Kyuhyun šel jako poslední. Stoupl si za nimi a najednou se cítil jako znovuzrozený. Ucítil takový příval energie a radosti, jako nikdy předtím. Avšak tohle mu dlouho nevydrželo. Sotva odzpívali jednu píseň, fanynky začaly vykřikovat samé hnusné věci na účet Kyuhyuna. Ten taktak zadržoval slzy, které se mu hrnuly do očí. Ještě, že je čekala přestávka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama