Beginnings were hard, but I always had you

7. června 2014 v 16:31 | Sungji |  Super Junior
Název: Beginnings were hard, but I always had you (Začátky byly těžké, ale vždy jsem tě měl)
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Díl: 1/7Vysoký, hnědovlasý a zatím sám za sebe, stál před velkým domem, který měl být za pár minut jeho novým příbytkem a kluci v něm, jeho novou rodinou. Nedokázal si představit, že by měl opustit svůj rodný dům a přestěhovat se sem za někým, koho ani nezná a kdo ho tam ani nechce.
Ještě chvíli stál před domem, než si byl pořádně jistý, že tam opravdu musí jít.
Lehce zaklepal na dveře a vyčkával, jestli mu někdo otevře. Kupodivu se opravdu za chvilku ozvaly kroky a ve dveřích se objevil o něco menší černovlásek. Sladce se na Kyuhyuna usmál a pozval ho dovnitř.
Kyuhyun už si začal myslet, že to třeba zase až tak hrozné nebude. Jenže sotva vešel do chodby a vyzul si boty, uviděl hnědovláska, co vypadal jako opice. Začal křičet přes celý dorm, že už tu mají toho nového přistěhovalce. Poté se objevil zbytek skupiny, která nesla název Super Junior. Jejich leader přišel k novému hnědovláskovi a mírně se uklonil.
"Vítám tě mezi námi. Snad se ti tu bude líbit. Jsem leader a jmenuju se Leeteuk." Hnědovlásek napodobil leaderovu poklonu a snažil se usmát.
"Děláš, jako kdyby ti záleželo na tom, jestli se tu bude mít dobře. Nemáš ho rád stejně tak jako my, tak ze sebe nedělej něco víc Teuku." ozvalo se z druhé půlky chodby. Kyuhyun se mírně naklonil, aby zjistil, kdo to řekl. Bude si to pamatovat a na toho člověka si dávat pozor.
"Yesungu aspoň dělej, že ti na něm trochu záleží." vyjekl menší hnědovlásek, který stál vedle toho černovláska.
"Jsem Ryeowook." usmál se. "A byl jsem při tom, abys k nám přišel." další úsměv. Kyuhyunovi poskočilo srdce. 'Tak přece jenom někdo chtěl, abych tady byl' pomyslel si a malému Wookovi se uklonil.
"Děkuju, hyung." Byly Kyuhyunova první slova v novém domě. V domě, který má patřit i jemu a má v něm nalézt novou rodinu.
"Pojď Kyu, ukážu ti pokoj. Se zbytkem se seznámíš u večeře." usmál se černovlásek, který Kyuhyunovi otevřel dveře od jeho budoucnosti, která mu byla zatím neznámá.
Vedl ho směrem nahoru po schodech a poté otevřel dveře jednoho z pokojů. Kyuhyun vešel dovnitř a porozhlédl se po něm. V místnosti se nacházely dvě postele a jedna velká matrace s dekou a malým polštářkem.
"Bohužel jsme nepočítali s tím, že by někdo ještě přišel, takže tady máš svou postel." řekl mu černovlásek a ukázal na matraci. Kyu se zarazil. Opravdu bude muset spát skoro na zemi. 'Ale co, je to lepší, než kdybych spal venku' řekl si v duchu a poté si k matraci položil velkou cestovní tašku s věcmi. Moc jich nemá, to je pravda, ale nestěžuje si.
"Skříň máš tady. Teď budeš mít chvilku čas, než bude večeře. Takže si můžeš v klidu vybalit. Kdybys cokoliv potřeboval, budu dole." usmál se menší chlapec a už mířil ke dveřím.
"Počkej, jak se jmenuješ?" vydal ze sebe Kyu a trošku se zastyděl.
"Ach, jo, promiň. Já jsem Sungmin." usmál se a poté už opravdu odešel zpátky dolů.
Kyu si zatím vybaloval věci, když mezitím kluci dole řešili nově příchozího.
"Není zase tak špatný." řekl Sungmin na protest, protože ho už štvalo, jak všichni Kyua odepisují.
"Zastáváš se ho jen proto, protože se ti líbí." vyjekl Heechul.
"Hankyunga si taky neodsuzoval." pískl Wookie. Heechul se na něj vražedně podíval.
"Má pravdu. Neměli bychom ho odsuzovat, dokud ho pořádně nepoznáme. A navíc je opravdu docela hezký." usmál se Donghae a Hyuk se od něj odtáhl.
"Ale no tak lásko. Víš, že na tebe nikdo nemá." mrkl na svého přítele hnědovlásek a poté se k němu více přitiskl.
Nakonec se toho ujal leader.
"Dokud se s ním pořádně neseznámíme, nebudeme dělat ukvapené závěry. Vím, že nám narušil strukturu skupiny a vše, co jsme do teď společně dokázali. Ale musíme se k němu chovat slušně, už jen kvůli tomu, že jinak bude skupina rozpuštěna celá. Takže ode dneška nechci slyšet žádné stupidní narážky na jeho osobu a pomluvy. Je vám to jasné?" dokončil svůj proslov leader, i když on sám z Kyuhyuna velkou radost neměl.
Všichni jen nuceně přikývli. Tedy až na Sungmina a Ryeowooka. Ti se usmívali.
***
Večeře s novým členem se blížila čím dál rychleji a všichni nedočkavě koukali na hodiny. Zbývalo jim jen posledních 10 minut, za kterých se budou muset usadit k jednomu stolu, a každý o sobě bude muset něco říct. Samozřejmě se pokusí zapůsobit na první pohled, i když jim na tom vůbec nezáleží. Ale pro dobro skupiny, by udělali cokoliv.
Kyuhyun se zatím válel na své 'posteli' a vůbec ho nenapadlo, jít se podívat dolů. Nechtěl tam. Nejraději by strávil zbytek života zavřený tady, než aby musel jít dolů na jednu večeři. Jenže musel. Prostě musel. A tak přesně za minutu 8 se zvedl a sešel dolů do jídelny. Kupodivu věděl, kde je, jelikož ji předtím zahlédl. Vešel dovnitř místnosti, kde už všichni seděli. Porozhlédl se po 12 klucích, kteří na něj hleděli. Bylo mu to nepříjemné, ale nemohl nic dělat.
"Držím ti místo Kyu." zavolal na něj Sungmin. Kyu si oddychl. 'Alespoň že sedím vedle něj, jinak by mě asi kleplo' pomyslel si a sedal si vedle menšího černovláska. Ten se usmál a nabídl Kyuovi Kimchi. Kyu byl sice dost ostýchavý, ale po chvilce přemlouvání si přece jen trochu dal.
"Tak. Když už jsme tu všichni, mohli bychom začít." promluvil leader a Kyu zpozorněl. Se strachem v očích na něj pohlédl a čekal, co po něm bude chtít. Leeteuk se jen tak na oko usmál a poté dodal…
"Kyuhyun nám o sobě něco řekne a poté se představíte vy ano?" Nečekal na odpověď a znovu se pohodlně usadil a pustil do jídla.
Nikomu se začínat nechtělo. Nikdo s ním mluvit nechtěl. Až najednou se ozvalo malé kníknutí a promluvil Ryeowook.
"Já už se sice představoval, ale někdo začít musí." zašeptal.
"Jsem Ryeowook a je mi 19. Jsem jeden z hlavních zpěváků u nás a říká se mi Eternal maknae." dodal a usmál se na nováčka.
Všichni se tedy představili a nakonec zbyl Sungmin. Pohlédl mladšímu hnědovláskovi do očí a rozkošným milým hlasem, začal mluvit.
"Jsem Sungmin, je mi 20 a jsem taky jeden z hlavních hlasů SuJu. Jinak jsem tvůj spolubydlící společně se Shiwonem, jak už tady bylo řečeno. Moc rád se ti nabídnu i jako kamarád, pokud budeš chtít. Myslím, že si budeme rozumět."
"Zapomněl si doplnit, že jsi taky gay a nezapřeš tu svou růžovou." rýpl do něj Eunhyuk. Sungmin se začervenal a vrhl na Hyuka vražedný pohled.
Kyuhyun se ale usmál. Přišlo mu to celkem roztomilé, jak se mu Sungmin snažil zpříjemnit nástup do nového kolektivu, i když mu to vůbec nepomáhalo. Ale aspoň si našel kamaráda, takže snad už bude jen líp.
Po konci večeře, se všichni přesunuli do svých pokojů. Kyuhyun se Sungminem se v něm taky potkali, akorát Shiwon se někde toulal.
"Abych ti to vyjasnil. Všichni jsou tady tak trošku přiteplení, ale nejvíc to poznáš na Heechulovi. Ten hraje na obě strany. Chodí s Hankyungem, to je ten číňánek a přitom se tajně schází se Shiwonem. Ale být tebou, tak to nikomu neříkám, protože by z toho bylo velké fiasko. Potom Donghae a Eunhyuk, ti jsou spolu. A taky Wook a Yesung. Na Yesunga si dávej pozor. Je dost zákeřnej. A jinak náš leader je strašně zabouchnutý do Kangina, ale zatím spolu nejsou. Kdybys potřeboval s čímkoli pomoct, dej vědět. I kdyby ses chtěl na cokoliv zeptat."
Kyuhyun na něj čuměl s otevřenou pusou. 'Takže oni jsou všichni gayové? No tak to je super' řekl si v duchu. Kyuhyun nebyl na kluky. Tedy nikdy si s žádným klukem nezačal a nijak nad tím ani neuvažoval. Ale proti gayům opravdu nic neměl.
"Ty Sungmine, proč mě vlastně nemají rádi?" Tahle otázka Kyuovi vrtala hlavou celý večer. Sungmin pokrčil rameny. Přisedl si k němu na matraci a zadíval se mu upřímným pohledem do očí.
"Podle mě je to tím, že se bojí, že budeš oblíbenější než oni. Anebo že jejich popularita klesne. Ale z toho si nic nedělej. Začátky jsou vždycky těžké. Máš tu mě a já ti se vším pomůžu. A taky Wookieho." usmál se černovlásek a pohladil Kyua po vlasech.
"Spolu to zvládneme." ujistil ho ještě jednou a poté někam odešel.
Kyuhyun se mezitím osprchoval a navlékl se do teplého pyžama. Poté si vlezl pod deku a snažil se nějak uvelebit na té hrozné matraci, která byla tak tvrdá, že pochyboval o tom, že dneska vůbec usne. Chvíli se převaloval a přemýšlel nad dneškem. Nad tím, jestli udělal vůbec dobře, když tu nabídku přijal. Jestli by nebylo lepší zmizet a už nikdy se nikde neukázat. Miloval zpěv, to ano, ale za tuhle cenu si nebyl jistý, jestli to opravdu ještě chce. Jestli chce zpívat, když ho všichni okolo nenávidí.
Po chvilce přemýšlení už zavřel očka a snažil se usnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama