This is not right!

26. dubna 2014 v 13:49 | Sungji |  -> FF na přání <-
Název: This is not right! (Tohle není správné!)
Pairing: Clarry (Claire/Harry), Ciall (Claire/Niall)
Díl: 1/2
Věnováno: Claire
Pozn.: Doufám, že se ti bude povídka líbit a nebudeš naštvaná za ten konec (který ještě nevím :D )Harry mě dnes vyzvedl celkem brzy. Měli jsme jít totiž nakupovat věci na naši svatbu. Ach ano, požádal mě o ruku před necelým měsícem a už se chystala svatba.

"Ahoj zlatko, tak jak ses dnes měla?" optal se mě, když jsem nastoupila do auta. Dal mi pusu na tvář a poté mě starostlivě připoutal.
"Ale jo, až na tu práci. Jednou mě to zničí." postěžovala jsem si unaveně. Harry se na mě smutně podíval.
"Teď už jsem ovšem s tebou, takže jsem nejšťastnější na světě." dodala jsem a usmála se na něj.
"To jsem rád. Nechtěl bych, aby jsi byla zmožená na svou svatbu. Proto jsem se s tvým šéfem domluvil, že ti dá na další dva týdny volno. No nejsi ráda?" usmál se na mě.
"Děláš si srandu Harry?! Víš, že teď pracuju na největším projektu, který může změnit celou mou kariéru. Snad nechceš, abychom zůstali na mizině." vyjela jsem po něm. Harry se usmál.
"Ale lásko, vžddyť víš, že já mám peněz dost. Nemusíš si s tímhle dělat starosti." další jeho úsměv.
"Jo já vím. Ale nezapomínej, že chci taky svůj život. Chci něčeho dosáhnout svou vlastní cestou. Chci si vydřít ty peníze, kterými se budu živit. Je milé, že se tak o mě staráš, ale nejsem dítě a ani ničí majetek. Chci vlastní život." řekla jsem a tím tu debatu zakončila.

***

Sotva jsme dojeli do pekárny, abychom se domluvili na dortu, situace už byla zase vyřízená. Oba jsme se usmívali jakoby nic a soustředili se jen na naši budoucnost.

Po všech ochutnávkách krému a různých korpusů, jsme s Harrym konečně vybrali ten jedinečný a naprosto dokonalý dort.
"Claire, líbí se ti? Opravdu chceš tenhle?" ujišťoval se Harry. S úsměvem jsem přikývla. Harry mi úsměv oplatil a poté už jsme jeli zařizovat další věci.

Když jsme konečně přijeli domů, bylo už pomalu půl 8 a oba jsme byli hodně utahaní. Sundala jsem ze sebe oblečení a ponořila se do horké vany.
"Smím se přidat?" objevil se najednou Harry jen v trenkách. Přikývla jsem a pokusila se uvolnit mu trochu místa. Harry si vlezl za mnou a společně jsme si užívali to uklidňování po celém dni.
"Jsem strašně rád, že jsem s tebou." políbil mě.
"To i já. Nedokážu si život bez tebe představit." šeptla jsem a znovu se přisála na jeho rty. Harry si mě otočil k sobě a lehce si mě k sobě přitiskl.
"Mám na tebe chuť." zašeptal mi do ucha a mě se na zátylku objevila husí kůže.
"Ššš." sykla jsem a začala ho obdarovávat polibky na krku. Harry mi přejížděl rukou po stehně a něžně mě chytl za zadek. Vzrušeně jsem si skousla spodní ret a čekala, co se bude dít. Harry si mě k sobě znovu přitáhl a poté jsme vzplynuli v jedno.

Když bylo po všem, lehli jsme si spolu do postele a poté usnuli. Harry se ke mně ještě přitulil a já už jen slyšela jeho tiché oddychování.

Jakmile jsem se probudila, Harry už byl mimo postel. Protáhla jsem se a vydala se do kuchyně omrknout, co provádí můj snoubenec.
"Sakra!" vyjekl, když mu z rukou vyklouzla sklenice a rozbila se. Musela jsem se nad tím pousmát. Bylo to totiž strašně roztomilé, jak se vztekal.
"Jsi pakošek. Já to uklidím." sklonila jsem se k tomu nepořádku a začala zametat střepy.
"Promiň. To ten tlak a všechno. Navíc má Niall dnes oslavu a já mu zapomněl koupit dárek. Jsem opravdu 'úžasný' kamarád." řekl ironicky. Pohladila jsem ho po tváři.
"Ale zlatíčko, to víš že ne. Jsi úžasný! A Niall to ví taky." usmála jsem se na něj a dala mu pusu do vlasů.
"Jestli chceš, něco mu zajedu koupit." mrkla jsem na něj a vyhazovala zbytek střepů do koše.
"To by od tebe bylo vážně milé." dal mi pusu na tvář a poté dodělal snídani.

***

Odpoledne jsem ještě zajela do jednoho obchodu, kde jsem konečně Niallovi koupila dárek k jeho 20. narozeninám. Nechala jsem ho zabalit, poté nasedla do auta a vydala se ještě do práce pro nějaké papíry.
"Kdepak jsi?" ozvalo se, když jsem zvedla mobil.
"V práci, proč?" řekla jsem.
"Oslava začíná za dvě hodiny. Stihneš se jet přesléct a dorazit sem? Já totiž pomáhám Niallovi s přípravou." řekl Harry. Zněl trošku nespokojeně.
"Za chvíli vyrazím domů. Měla bych to stihnout. Počkej tam na mě." poté jsem zavěsila. Už mě celkem štvalo, jak mě Harry pořád naháněl, ale když někoho milujete, musíte ho přijmout i s jeho chybami.

O pár minut později jsem konečně mířila domů. Cesta se mi zdála ale poněkud dlouhá a tak jsem si pustila své oblíbené CD, aby mi to lépe utíkalo.
Když jsem dorazila, rychle jsem si převlékla šaty, nazula si lodičky a zase se vydala na trošku delší cestu k Niallovi. V tom mi zazvonil mobil.
"Ahoj Claire, doufám, že už jsi na cestě. Moc se na tebe těším." ozvalo se z druhé strany a já ihned poznala, že je to Niall.
"Ahoj Niallku, samozřejmě, že už jedu. Budu tam tak do 20 minut. Čekej na mě." řekla jsem mile. K Niallovi jsem měla vždycky hodně blízko, ze všech kluků asi nejblíž. Tedy kromě Harryho samozřejmě. Ale kdyby tu asi nebyl Harry, kdo ví, jak by to skončilo. I když jsem Nialla brala jako mého nejlepšího kamaráda, byl pro mě něčím speciálním a výjimečným.
Nakonec jsem zatřásla hlavou, abych tyhle myšlenky vyhnala z hlavy.

Chyběla poslední zatáčka k Niallovu domu a já už měla zase úsměv na tváři. Těšila jsem se, až ho uvidím a na jeho překvapený výraz, až otevře dárek od nás.
Zaparkovala jsem a vystoupila z auta. Došla jsem ke dveřím a zlehka, ale dost hlasitě zaklepala. Dveře se otevřely a přede mnou se objevil Niall.
"Ahoj zlato!" sevřel mě pevně v náruči.
"Ahoj" řekla jsem trošku přidušeně, ale přišlo mi to sladké. Poté jsme se odebrali do obýváku a oslava mohla začít.

***

Po pár hodinách už tak všichni leželi skoro pod stolem. No dobře, i já jsem byla už dost opilá a ještě ke všemu jsem nemohla najít Harryho.
"Tak tady jsi." řekl někdo a ze zadu mě objal. Otočila jsem se a spatřila Nialla.
"Jo no neviděl jsi Harryho?" optala jsem se jej a doufala, že aspoň on mi pomůže najít mého snoubence.
"Nene, ale pojď chvíli nahoru. Je tu hodně hlučno." usmál se a já nakonec přikývla. Došli jsme do jeho pokoje a posadili se na postel.
"Tak jak si užíváš narozeniny?" usmála jsem se na něj. Niall pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Už jsem o 3 roky starší než ty. To se mi vůbec nelíbí." zasmál se, ale z jeho hlasu bylo poznat, že to myslí vážně.
"Jsi vážně pako." řekla jsem a na chvíli si lehla. Nějak se mi motala hlava. V tom se ke mně Niall sklonil a políbil mě. Chvíli jsem si neuvědomovala, co se děje, ale nakonec přes ten všechen alkohol, jsem se mu poddala. Chvíli jsme se líbali a Niall mi vjel rukou pod tričko.
"Věděl jsem, že tě přitahuju. Ty tvé pohledy pokaždé, když jsme byli spolu. Bál jsem se, že to nebude oboustranné." šeptal a nepřestával mě hladit po bocích. V tom se otevřely dveře a dovnitř vešel Harry.

Konečně jsem si uvědomila, co se stalo, ale bylo příliš pozdě. Harry se na mě díval tak ublíženě, až se mi do očí nahrnuly slzy. Věděla jsem, že tohle byla největší chyba mého života. Odstrčila jsem Nialla a přišla k Harrymu. Pořád na mě upřeně zíral a nic neříkal.
"Není to tak, jak si myslíš." zašeptala jsem. Ale bylo to přesně tak, jak si myslel. Podvedla jsem ho a ještě ke všemu dobrovolně.
"Jsi jen obyčejná děvka." řekl a odešel. Po těchhle slovech jsme se složila na zem a rozbrečela se. Niall mě objal, ale já jsem chtěla být sama.
"Nech mě! Všechno jsi pokazil!" řvala jsem na něj a rozběhla se ven. Teprve až po pár metrech jsem se zastavila a klekla si na trávu. Po tvářích mi stékaly slzy a já nevěděla, co dělat. Nejhorší na tom ale bylo, že mě Niall opravdu přitahoval. Nikdy jsem si to nechtěla připustit, ale po tom, co mě políbil to bylo naprosto jasné.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Limonáda . • Blowme.blog.cz Limonáda . • Blowme.blog.cz | Web | 26. dubna 2014 v 14:00 | Reagovat

Pěkné :)

2 C C | 5. července 2014 v 19:15 | Reagovat

je to vážně nádherný :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama