I don't care...

16. listopadu 2013 v 20:53 | Sungji |  One Direction
Název: I don't care...(Je mi to jedno...)
Pairing: Larry (Louis/Harry)
Díl: 1/1
Pozn. Z reálného života...Můj nejlepší kamarád Niall zrovna chyběl ve škole, když jsem se Zaynem a Liamem kráčel k autobusovému nádraží, abych nastoupil do autobusu a jel směrem domů. V tom jsem jej uviděl. Stál vedle nějakého kluka. Vypadal naprosto obyčejně, vůbec ne jako ten typ, který se mi líbí. Ale něčím mě naprosto zaujal.
Autobus konečně přijel a já do něj nastoupil. Sedl jsem si vedle Liama, který seděl vedle Zayna. Byli jsme úplně vzadu, tak jsem na toho kluka moc dobře viděl. I ze zadu byl naprosto nádherný. Bez přestávky jsem jej sledoval. Nakonec vystoupil tam kde já a já se na něj naposledy otočil. Nikdy předtím jsem jej neviděl, takže jsem měl strach, že ho vidím naposledy. Ale co osud nechtěl, druhý den jsem s ním jel znovu.
Chvíli jsem si usmyslel, že se mi až tak moc nelíbí, ale opak byl pravdou. Sotva jsem si to řekl, začal se mi líbit čím dál více.
Tentokrát už jsem ho ukázal i Niallovi. Ten mi ho jen s úsměvem schválil a já tak věděl, že tohohle kluka jen tak z hlavy nedostanu. A taky že ne.
Celé dva měsíce jsem s ním jezdíval a těšil se na to, až ho znovu uvidím. Kvůli němu jsem měl hned dobrou náladu, když jsem si vzpomněl na to, že ho znovu spatřím.
Jenže k mé smůle jsem o něm nic nevěděl. Jak se jmenuje, kolik mu je nebo do jaké třídy chodí. Ano, chodili jsme spolu do školy, ale tak jsem ho nikdy nepotkal. Nakonec jsem ale využil svého kamaráda Nialla. Znal se totiž s někým, kdo se bavil právě s tím krasavcem. A díky němu jsem také zjistil, že se jmenuje Harry a je mladší než já. Problémem číslo jedna ale bylo, že končil už tento rok a mě čekal ještě jeden před maturitou. Tudíž mi nezbývalo moc času na navázání kontaktu.
Rozhodl jsem se, že mu napíšu na facebooku. Nemohl jsem déle čekat. Musel vědět, že se mi prostě líbí. A tak jsem s naléháním Nialla, bez kterého bych mu asi nenapsal, psal první řádky.

Louis Tomlinson:
"Ahoj, je to asi trapné, ale potkáváme se v buse. A tak jsem si řekl, že ti napíšu :)"

Harry Styles:
"Ahoj, ne v pohodě. A ty chodíš na obchodku? :) "

Louis Tomlinson:
"Ano, chodím. Můžu se zeptat kam chodíš do třídy? Dneska jsem nějak studoval rozvrhy :D"

Harry Styles:
"TH3 a ty?"

Louis Tomlinson:
"3.A Takže máte za třídního našeho matikáře :D"

Takhle jsme si psali asi dalších 5 hodin, dokud jsme kolem půl 1 ráno nešli spát. Těšil jsem se na druhý den, kdy ho zase spatřím a doufal, že tentokrát už to bude jiné, mnohem intenzivnější.
Jenže co se nestalo…Jeli jsme spolu busem, ale on mě ignoroval, jako by nic. Jakmile jsme vystoupili, napsal jsem mu, že by mě příště mohl alespoň pozdravit, ale on si mě nakonec smazal z přátel. Nevěděl jsem proč to udělal, ale asi k tomu měl nějaký důvod a tak jsem jej nechal vychladnout. Celý smutný jsem počkal tři dny a poté mu znovu napsal.

Louis Tomlinson:
"Ahoj, omlouvám se, jestli jsem něco řekl špatně. Ty se na mě zlobíš?"

Harry Styles:
*přečteno*

Louis Tomlinson:
"Aha, tak jsi mi aspoň mohl slušně říct, že se se mnou nechceš bavit."

Harry Styles:
*přečteno*

Od té doby už jsme si nepsali. Nejsmutnější na tom ale bylo, že jsem se do něj zamiloval. Všem to přišlo naprosto nereálné a on mě více méně nechal ještě dřív, než mě poznal. Ale já ho miloval. Nevěděl jsem, jak se to stalo nebo proč, ale bylo to tak. Jenže on mě nechtěl. Nechtěl být ani kamarád a ani můj přítel. Celou dobu jsem se trápil, brečel kvůli němu a i když to bylo asi hodně absurdní, chyběl mi. Zdálo se to zvláštní, když jsme spolu neprohodili ani blbé 'ahoj', ale já měl prostě pocit, že tenhle kluk, je něčím víc. Něčím, co pro mě znamená opravdu hodně. Ale už nemělo cenu se snažit. Všechna snaha byla marná. A tak jsem jej nechal jít a doufal, že třeba jednou napíše, omluví se a řekne "chci být s tebou…miluju tě".
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hihi Hihi | 24. listopadu 2013 v 15:42 | Reagovat

awwwwwww =)))))))))))))

2 JUST LARRY | *Luc JUST LARRY | *Luc | Web | 10. prosince 2013 v 14:42 | Reagovat

ach, tohle se mi hrozně líbíí ..i když je to smutné .))

3 Amy Amy | Web | 15. prosince 2013 v 21:26 | Reagovat

*crying* a ešte k tomu mi do toho hrá I'm okay od 4Minute... *ide sa zakopať* to bolo krásne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama