Forever with you...

2. června 2013 v 15:29 | Sungji |  One Direction
Název: Forever with you...(Navždy s tebou)
Pairing: Ziam (Zayn/Liam), Larry (Louis/Harry)
Díl: 1/1
Věnováno: Shanie
Pozn.: Doufám, že se ti povídka bude líbit. Snad to mělo nějaký ten zvrat :) :*

"Zayne, já vím, že to myslíš dobře, ale bude asi lepší, když zůstaneme jen přátelé. Vždyť se známe tak dlouho." Usmál se Liam, když mu Zayn oznámil, že jej už dlouhé měsíce tajně miluje.
"Aha. No já věděl, že to tak dopadne. Takže kámoši?" otázal se Zayn, jako kdyby jej to vůbec neranilo. Ale uvnitř plakal. Dokonce i tak s těží potlačoval slzy.
"Jo, jasně. Kámoši." Další Liamův úsměv. Poté Zayn odešel do svého pokoje.

"Takže jsi mu to řekl?" optal se brečícího Zayna Harry. Zayn jen přikývl a rozbrečel se ještě víc.
"A on tě jako nechce?" ozval se Loui a pohladil Zayna po zádech. Moc dobře věděl jaké to je. Po Harrym touží už od vzniku skupiny. Bohužel ale marně. Ovšem Zayn měl alespoň odvahu se Liamovi vyznat, což Lou nikdy neudělá. Nemohl by mu to říct do očí.
"Řekl, že budeme přátelé." Zavzlykal Zayn a znovu zabořil svou hlavu do polštáře.
"On si to uvědomí. Musíš chvilku vydržet, až to vstřebá. Uvidíš." Usmál se Harry a silně Zayna sevřel v náruči. Nedokázal si představit, jak je to těžké, se s tímhle vypořádat. Kdyby jej Louis odmítl, nepřežil by to. Ještě že neví, že jej miluje.

"Necháme tě o samotě. Potřebuješ se vyplakat. Až ti bude líp, přijdi za námi." Pohladil Lou Zayna po vlasech a společně s Harrym odešel.
"Chudák. Je mi ho líto. Tak dlouho se na tohle připravoval a mi ho ujišťovali v tom, že to výjde. Není to tak trochu i naše vina?" řekl Lou, když zavíral dveře od jejich společného pokoje.
"Nemohli jsme udělat nic jiného, než ho poslat se vyznat. Zbytek už bylo na něm. To nijak neovlivníš." Zašeptal smutně Hazza. Tak moc Zayna litoval, že měl chuť jít za Liamem a seřvat ho, jak si dovoluje odmítnout někoho tak úžasného.
"Asi máš pravdu. Ale díky tomu mám teď špatnou náladu." Prohlásil Louis a lehl si do postele.
"Tak to jsme dva." Přidal se Harry. Lehl si k němu a pevně jej sevřel v náruči. Miloval, když takhle spolu leželi a povídali si, nebo prostě jen tiše koukali na strop. Lou se k němu přitulil a společně po chvilce usnuli.

♥♥♥

"Kluci?" vešel do jejich pokoje Zayn. Uviděl Harryho a Louiho spát v objetí. Oči se mu zaleskly.
"Jste tak blbý. Navzájem se milujete a nejste schopní si to říct." Zašeptal a poté odešel. Loui otevřel oči. Moc dobře slyšel Zaynovu poznámku.
"Opravdu mě miluješ, Hazzo?" šeptl a po tváři mu stekla první slza. Lehce pohladil Harryho ruku, která jej objímala a usmál se. Pokud je to pravda, mohli by být spolu. Zavrtal se více k Harrymu a s úsměvem na rtech znovu usnul.

"Hej Li, co se děje?" optal se Liama Niall, když se v noci vrátil od své přítelkyně. Liam seděl u okna a smutně pozoroval kapky deště, které padaly na velké sklo okna.
"Li?" řekl Niall, když si všiml, že Liam brečí.
"Co se stalo?" přiřítil se k němu a láskyplně jej objal.
"Odmítl jsem jej." Řekl Liam přes své slzy. Nevzlykal, prostě jen nechal své slzy stékat po tvářích. Musel se z toho dostat.
"Zayna?" optal se Niall. Liam přikývl.
"Proč proboha? Vždyť jsi mu to chtěl říct." Nechápal blonďáček.
"Já vím. Ale on to na mě tak vychrlil. Nevěděl jsem, jak zareagovat. Víš jak dlouho jsem si tu řeč připravoval a on si prostě dojde a za pět minut řekne vše, co cítí!" Liam na Nialla pomalu ječel.
"Hej klid. Vím, jaké to je." Usmál se Niall a pohladil Liama po vlasech.
"Co jsi mu řekl?" dodal.
"Že budeme jen přátelé." Po téhle větě se Liam opravdu rozplakal.

"Dá se to zachránit. Uklidni se a jdi mu všechno říct." Vyhnal Liama z pokoje. Liam ještě chvíli stál na chodbě a poté se vydal do Zaynova pokoje. Zaklepal, ale nikdo se neozýval a tak se vydal dovnitř. Uviděl Zayna, jak spinká na posteli. Oči celé oteklé od slz, které kvůli němu vyplakal. Sedl si na okraj postele a Zayna přikryl dekou. Díval se na něj. Pohladil jej po jeho černých vláskách. Byl jako ďáblík.
"Omlouvám se." Zašeptal Liam. V očích se mu zaleskly další slzy. Lehce stiskl Zaynovu ruku.
"Miluji tě." Zašeptal a poté odešel.

♥♥♥

Ráno se všech pět setkalo v kuchyni u snídaně. Na nikom z těch dvou nebylo poznat, že by včera plakali a ani Lou na sobě nedal znát, že by zaslechl to, co Zayn říkal.
"Doufám, že vám to bude chutnat. Je to nový recept, tak snad se osvědčí." Usmál se Harry a už servíroval bábovku, kterou upekl.
"Jé, jsou tam nějaké obrázky." Vypískl Niall. Byl z toho nadšený. Harry se pyšně usmál. Každému z nich dal kus bábovky s jejich iniciály, až na Louiho. Tomu totiž naservíroval kousek, na kterém bylo srdíčko.
"Spříznění duše drží při sobě." Usmál se, když mu podával talířek. Lou se jen stydlivě usmál jako vždy a poté se i s ostatníma pustil do jídla. V tom si všiml, že na Harryho kusu bábovky jsou právě jeho iniciály.
"Hej ty potvoro. To je moje!" řekl a chtěl Harrymu talířek ukrást, ale Harry mu ho nemínil dát.
"Ne, je to moje. Ty máš moje srdíčko a já tebe. Takže mlč." Vyplázl na Louiho jazyk a rychle začal jíst svůj kus.
"Tss." Postěžoval si Loui, ale přišlo mu to neskutečně roztomilé.

"Hej Zayne, mohl bych potom s tebou mluvit?" optal se Liam. Zayn se na něj váhavě podíval, ale nakonec přikývl. Co víc mu mohl říct, než to, co včera.Víc raněný už být nemůže.
"Klidně si to vyřešte, my už odcházíme." Usmál se Niall a hodil vražedný pohled na Louiho s Harrym.
"Jo, my už jdeme." Usmáli se oba dva a se smíchem utekli zpět do svého pokoje. Niall se ještě podíval na Zayna s Liamem, pak se usmál.
"Jen mu to řekni." Zašeptal a poté taky odešel. Ještě musel zajet do obchodu, aby své nové přítelkyni, kterou si konečně našel, něco koupil. Byl přeci Valentýn, což evidentně nikomu z kluků nedocházelo.

♥♥♥

"Chtěl jsem se jen omluvit, kvůli tomu, jak jsem včera zareagoval. Muselo to být pro tebe opravdu těžké sebrat všechnu odvahu a říct mi to." Řekl vážně Liam.
"To je dobrý. Odpuštěno. Už můžu jít?" optal se Zayn. Liam pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Ještě ne. Ještě jsem ti neřekl všechno co chci. Chci se ti ještě omluvit, že jsem ti neřekl pravdu." Vydal ze sebe.
"Pravdu?" podíval se na něj nechápavě Zayn. Liam přikývl.
"Když jsem říkal, že chci abychom byli jen přátelé, nebyla to pravda. Chci, abychom byli něco víc. Chci, abychom byli spolu. Miluju tě, Zayne a omlouvám se, že jsem ti to neřekl dřív." Řekl smutně Liam a vyčkával, co mu na to Zayn řekne.
"Li, je to pravda? Opravdu mě miluješ?" zeptal se jej Zayn. Nemohl tomu uvěřit. Jestli je to pravda, tak je všechno tak, jak mělo být. Byl by nesmírně šťastný, kdyby s ním mohl být.
"Myslíš, že bych ti to říkal, kdyby to nebyla pravda? Ano, miluju tě!" usmál se se slzami v očích Liam. Zayn se sladce usmál a přitiskl se na jeho rty. Něžně jej políbil. Bylo to poprvé, co jej takhle mohl líbat, aniž by si nebyl jistý, jestli mu to vadí. Liam mu polibek oplatil.
"I já tě miluju, blázínku." Usmál se Zayn a prohrábl Liamovy vlasy. Liam se sladce usmál. Byl tak šťastný, jako nikdy předtím. Věděl, že Zayn je ten pravý, ať už si ostatní říkají, co chtějí. Pokud je bude chtít někdo rozdělit, zaplatí za to.♥♥♥

"Tak co kluci, už jste si to vyřešili?" vrátili se zpět do kuchyně Harry s Louim. V tom si ovšem všimli, že kluky při něčem vyrušili.
"Hej sorry, my nechtěli." Zasmál se Harry, ale bylo poznat, že doopravdy ho to nemrzí.
"To nic, už jsme skončili." Usmál se Liam.
"A vidím, že společně." Řekl Lou nadšeně. Zayn se na něj usmál.
"Gratuluju!" vypískl Lou a ihned je začal objímat.
"Jsem za vás tak rád." Zašeptal.
"A co ty a Hazza?" šeptl mu do ucha Zayn. Lou se na něj smutně podíval. Zayn přikývl. Bylo mu jasné, co ten pohled znamená. Pak se na něj ale usmál. Loui pochopil, že tím mu chce říct, že to údajně bude všechno dobré.
"Miluju vás kluci!" ozvalo se ode dveří. Niall se vrátil domů.
"Jsem tak rád, že jste konečně spolu." Usmál se na Liama se Zaynem.
"Mimochodem, je Valentýn, takže.." dodal a položil na stůl krabici. Harry se k ní nahrnul, aby mohl zjistit, co v ní je.
"Dort?" řekl nechápavě. Niall přikývl.
"Věděl jsem, že na to všichni zapomenete, tak jsem vám koupil aspoň dort." Usmál se a pak někam zmizel.
"Ty se toho ani nedotkneš!" ukázal prstem na Louiho Harry. Ten se na něj nechápavě podíval. Harry k němu s úsměvem došel.
"Udělám ti vlastní." Zašeptal a rychlostí blesku se pustil do pečení.
"Jsi blázen Hazzo." Zasmál se Lou a zezadu jej objal. Harry se k němu otočil a znenadání jej políbil. Lou vykulil oči, ale nakonec se poddal Harryho polibku.
"Šťastného Valentýna, Lou." Usmál se Hazza, když se od něj odtáhl a jako by nic, pokračoval dál v přípravě dortu pro Louiho.

Louis se z toho ještě chvilku zbrchával. Nechápal, proč to udělal tak najednou. Nikdy se takhle nepolíbili. Ano, dali si sem tam pusu, ale tohle bylo až moc zvláštní. Ne, že by se mu to nelíbilo, právě naopak, ale chtěl vysvětlení.
"Haz?" zašeptal.
"Mm?" usmál se Harry sám pro sebe. Věděl, o co Louimu jde a chtěl ho v tom nechat co nejdéle. Užíval si, když Lou nevěděl, jak to myslel.
"Co to bylo?" optal se ho Loui.
"A co?" dělal, že nechápe.
"Ten polibek." Vysvětlil Lou.
"Jaký?"
"Co? Nedělej si ze mě srandu. Proč si mě políbil Haz?" šílel z toho. Chtěl vědět, co k němu Harry cítí a nejlíp ihned.
"Ale já tě nepolíbil. Nezdálo se ti náhodou něco?" usmál se Harry. Louis se zamyslel. Nepředstavil si to jenom? Stalo se to vůbec?
"Hej! To není vtipné! Připadám si jako blázen, okamžitě mi to řekni!" rozzuřil se. Harry miloval, když byl Lou celý roztěkaný a nevěděl, která bije.
"No dobře, už tě dál trápit nebudu." Povzdychl si Hazza a lehce se znovu přitiskl na Louiho rty. V tom se Lou od něj odtáhl. Vražedně se na něj koukal a čekal na Harryho odpověď.
"Dvě slova. Jestli je uhádneš, dostaneš něco, co jsi ještě dosud neměl." Řekl se zákeřným úsměvem Harry.
"A to jest?" zeptal se zvědavě Loui.
"Nejžhavější sex tvého života." Zasmál se.
"Vtipné. Tak miluješ mě nebo ne?" vydal ze sebe najednou Lou. Poté si zakryl pusu. Vůbec nechápal, jak to takhle mohl říct. Vůbec to udělat nechtěl.
"To víš že ne." Usmál se Harry. Nebyl si jistý, jestli k němu Loui vůbec něco cítí. Jak mu teď mohl říct, že jej miluje už od té doby, co se poznali?

Lou se na něj smutně podíval. Tak tak zadržoval slzy, které se mu hrnuly do očí. Odvrátil od Harryho pohled, aby mohl nechat slzy volně stéct.
"Lou? Jsi v pořádku?" otázal se ho Harry. Přišel k němu a vzal jeho obličej do dlaní.
"Co se stalo?" naléhal.
"Nic. Jsem v pohodě." Zalhal Loui.
"Ne, to teda nejsi. Myslím, že se známe už dost dlouho na to, abych poznal, že mi lžeš. Takže to vyklop." Řekl rázně Hazza.
"Víš co si právě řekl? Řekl jsi, že mě nemiluješ." Zašeptal Lou.
"Jsi trdlo. Miluju tě nejvíc na světě. Tak už neplač." Usmál se Hazza. Konečně mu to mohl říct.
"Říkáš to jen abych nebrečel." Zavzlykal Lou. Harry si povzdechl. Neměl rád, když mu Loui nevěřil a zrovna v takové situaci to bylo hodně nepříjemné. Setřel Louimu slzy z jeho tváří a zadíval se mu do očí.
"Teď mě pozorně poslouchej ano?" řekl a čekal, až Loui přikývne. Lou tak udělal.
"Miluju tě. Ano? Miluju tě od první chvíle, co jsem tě spatřil. Vím, že jsem to v sobě držel hodně dlouho, ale znáš mě. Nemám odvahu na to, abych to někomu řekl. Miluju tě a to se nikdy nezmění, ať už se stane cokoliv. Miluju tě." Vyznal se mu. Louimu se rozzářily oči.
"Víš jak dlouho jsem čekal na to, až to uslyším?" postěžoval si Lou. Poté se přitiskl na Harryho rty a sladce jej políbil.
"I já tě miluju, Hazzoušku:" usmál se do polibku a poté jej znovu jemně políbil.

♥♥♥

"Lou? Kde jsi? Čekáme tady na tebe s večeří." Řekl Harry do mobilu. Loui měl už půl hodiny zpoždění, což on nikdy nemívá.
"Omlouvám se, hned jsem tam." Uslyšel Louiho hlas na druhé straně hovoru.
"Dobře lásko, počkáme." Usmál se Hazza. Těšil se, až svého miláčka zase uvidí.
"Hned jsem…" v tom se ozvala prudká rána a kvílení kol.
"Lou? Lou? Jsi tam?!" volal Harry do mobilu, ale hovor se přerušil.

"Co se děje?" optal se Liam.
"Já, já nevím." Vydal ze sebe Harry a rozplakal se. Co když se Louimu něco stalo?
"Zjistím, co se stalo ano?" Zayn pohladil Harryho po zádech a šel shánět záchranku nebo kohokoliv, kdo by jim řekl, co se stalo.

Po pár minutách se Zayn vrátil. Byl bílý jako stěna a jeho výraz byl jako kdyby mu někdo umřel.
"Neříkej to!" vyjekl Harry a znovu se rozbrečel.
"Zatím je v nemocnici. Máme tam přijet." Zašeptal. Všichni se sebrali a se slzami v očích jeli do nejbližší nemocnice, kde ležel Louis.

♥♥♥

"Kde je?" vyhrkl Harry, když dorazili do nemocnice.
"Harry. Najdeme jej. Bude v pořádku." Řekl Niall. Sám v to doufal nejvíce.
"Vy jste?" optala se jej recepční.
"Harry Styles. Před chvílí sem přivezli mého přítele. Louis Tomlinson." Řekl Harry. Oči plné strachu a slz.
"Ach ano. Srazilo ho auto. Nyní je na operačním sále. Měl hodně vnitřních krvácení. Doktoři se budou snažit udělat, co budou moct. Zatím se posaďte." Řekla mu. Harry přikývl. Jak mu tohle Louis může dělat? Ví, že nesnáší, když musí být ve strachu a právě to, se teď díky Louimu děje.
"Jestli to nepřežiješ, jdu za tebou." Zašeptal Harry. Tiše se posadil i s klukama na židle, před operačním sálem. Zayn Liamovi drtil ruku, jak se o Louiho bál. Niall se zatím snažil utěšit Harryho.
"Bude v pořádku." Konejšil jej. Nikdy si nemyslel, že zrovna on bude ten, který bude někoho utěšovat. Nesnášel to. Nevěděl, co má říct a navíc sám byl na pokraji zhroucení.

♥♥♥

Po deseti minutách z pokoje vyšel první doktor. Podíval se na skupinu chlapců.
"Harry Styles?" vyřkl Harryho jméno. Harry se zvedl a smutně se mu zadíval do očí.
"Je nám líto, ale pan Tomlinson to bohužel nepřežil. Vykrvácel nám na operačním stole. Omlouvám se." Řekl mu a Harrymu v tu chvíli puklo srdce. Bezradně se sesunul na kolena a začal plakat. Doktor ho jen obešel. Zato kluci si k němu klekli a všichni čtyři společně začali plakat.

O dvě hodiny později, když Louiho konečně odvezli do márnice, se Harry vrátil domů. Oči měl uplakané, jeho tělo bylo jako bez duše. Bezvládně si lehl na postel a přemýšlel, jak ukončit svůj život. Jak jít znovu za ním.
"Nedělej to." Uslyšel najednou známí hlas.
"Loui?" prudce vstal a před sebou uviděl svého přítele. Loui se na něj usmíval.
"Prosím, nedělej to." Řekl znovu.
"Ale vždyť…" Harry neměl slov. Viděl jej, jak jej odváží do márnice. Viděl, že je mrtvý. Zdálo se mu to snad?
"Ach ano Haz. Jsem mrtvý. Ale i přes to tu můžu být s tebou." Další Louiho úsměv.
"To je nemožné Lou. Mrtví nemohou být s živými." Nechápal Hazza.
"Je mým úkolem, udržet tě při životě. Budu se tebou. Navždy." Řekl mu Lou. Hazzovi se i přes všechny ty slzy na tváři objevil úsměv. Loui k němu došel. Sedl si na kraj postele a pohladil Harryho po tváři.
"Ne-necítím to." Zašeptal Harry.
"Já vím lásko. Ale jsem tu s tebou." Usmál se Lou. Harry přikývl. Odkryl kousek peřiny a nechal Louiho ducha, aby si k němu lehl. I když necítil jeho doteky a nemohl jej políbit, jeho přítomnost mu stačila k tomu, aby byl šťastný. Věděl totiž, že je Lou v pořádku. Přehodil si ruku okolo Louiho boku a přitulil se k světlé mlze.
"Miluju tě, Lou." Usmál se Harry a poté spokojeně usnul.
"A já tě budu vždycky milovat." Zašeptal Loui a pohladil Harryho po vlasech. Nevěděl jak,nevěděl proč, ale nějakým způsobem tu s ním může být, i když už by neměl. Může na něj dávat pozor, může vidět jeho smích. Může stále cítit jeho lásku. Protože on ví, že jej Harry miluju. Tak jako on miluje Harryho.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shanie Shanie | Web | 3. června 2013 v 8:15 | Reagovat

To bylo krásné honey, nejvíc to, jak si tam všichni začali vyznávat lásku ^w^ :D Je to úplně smutně krásný, akorát jako když jsem říkala, že chci nějaký zvrat, neznamenalo to, že máš zabít zase Louiho! :( Ale to nevadí, mně se to líbí ♥ Děkuju za Ziam, i když příště... NO, napíšu si do povídek na přání, ha! :P Děkuju za povídku :)

2 greysanatomy09 greysanatomy09 | Web | 5. června 2013 v 21:21 | Reagovat

Jsem v soutěži o nejlepší celebritu tak prosííím hlasujte jsem tam jako Dáší s Ericem Danem
http://best-actors-actresses.blog.cz/1305/souteze-3-kolo-sonc

Díky kdyžtak oplatím a promin za reklamu

3 ♥sweety♥ ♥sweety♥ | 9. června 2013 v 23:05 | Reagovat

To bolo krásne. Úplne ma to dostalo ♥♥♥ ...a ten koniec... ♥

4 Lilyan*** Lilyan*** | Web | 22. srpna 2013 v 23:33 | Reagovat

To.. Nedělej! Nedělej mi to! Já zase brečim.. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama