I wanna see you again (part 2)

28. května 2013 v 15:29 | Sungji |  One Direction

Název: I wanna see you again...(Chci tě znovu vidět)
Pairing: Larry (Louis/Harry)
Díl: 2/2
Věnováno: Evči
Pozn.: Doufám, že se ti povídka líbila. Pokud by jsi chtěla dodatek o Louiho maturitě a jak to s nimi bylo dál, stačí napsat.


Po dvou hodinách strávených v horké vaně, jsem konečně vylezl. Koukl jsem se na mobil, abych zjistil, kolik mám ještě času.
"19:10" řekl jsem nahlas. Což znamenalo že mám necelé 3 hodiny. Z toho musím odečíst cestu ke škole, což je půl hodina. Takže nějaké 2 hodiny a 15 minut.
Nervózně jsem se začal chystat. Vyfoukal jsem si vlasy, učesal si je a začal se přehrabovat ve skříni. Byla to hrůza. Plná skříň hader, ale žádné hezké oblečení na první rande. Jako kdyby nějaké další mělo být.
Nakonec jsem se rozhodl pro černé rifle, bílé tričko a modrou košili. Snad se mu budu líbit.
Ještě jsem se narychlo najedl, vyčistil si zuby a poté vyrazil. Měl jsem z toho takový divný pocit v žaludku. Celý jsem se třepal a cítil se strašně nervózně.

***

Došel jsem na místo. Uviděl jsem přicházet 4 kluky. Byla to ta parta, co minule Louiho zavolala. Konečně je poznám. Usmál jsem se a vyčkával, než dojdou.
"Ahoj, ty musíš být ten Harry, o kterém nám Lou celou cestu básní." Řekl blonďáček a já se zastyděl.
"Jsem Niall. Niall Horan." Dodal a natáhl ke mně ruku.
"Harry. Harry Styles." Usmál jsem se na něj a stiskl jeho ruku.
"Já jsem Liam a tohle je Zayn. Moc nás těší." Řekl vysoký hnědovlásek.
"I mě." Kývl jsem na ně.
"A já jsem Louis Tomlinson. Ale to už víš." Zasmál se Loui a chytl mě kolem ramen.
"Tak kam to bude drazí pánové?" řekl a my se rozešli do místního parku.

Když jsme dorazili, sedli jsme si na lavičku a začali si povídat.
"Kluci chodí do prváku, takže až nastoupíš, budete jen o rok." Usmál se na mě Loui.
"Ale tím pádem, ty už budeš maturovat." Zděsil jsem se. Louis smutně přikývl.
"Ale já na tebe počkám." Zašeptal tak, abych to slyšel jen já. Nevěděl jsem proč, ale najednou jsem jej chytl za ruku. Pevně jsem ji stiskl a podíval se na něj.
"Zvládneme to." Zašeptal jsem směrem k němu. Louis se na mě nechápavě díval, ale poté se usmál a přikývl.
"Hej hrdličky. Nemyslete si, že to nevidíme, ale já už budu muset stejně jít. Volala mi Dan." Řekl Liam a já tak zjistil, že má přítelkyni.
"Jsem na tom podobně. Pezz taky chce, abych došel." Usmál se na nás Zayn.
"Mě sice nikdo nevolal, ale nebudu rušit." Řekl Niall a všichni tři společně odešli.
"To s námi dlouho nepobyli. Nemají mě rádi?" optal jsem se Louiho smutně. Loui mě pohladil po tváři.
"Jsi ťula. Jen nás chtějí nechat o samotě. Slyšel jsi snad něčí mobil? Liam se Zaynem si to vymysleli, abychom mohli být spolu." Prohrábl mi vlasy.
"Aha. Jsem fakt pako." Řekl jsem si tiše.
"To teda jo." Zasmál se Loui a sladce se na mě usmál.

***

"Harry, chci se tě na něco zeptat. Cítíš ke mně něco?" vypadlo z něj najednou. Váhavě jsem se na něj podíval. Opravdu se mě na to ptá? Srdce mi splašeně bilo, třásl jsem se a chtěl se strašně smát. Ne jemu nebo té otázce, ale tak obecně. Byl jsem šťastný a nevěděl z čeho.

"Miluju tě." Vydal jsem ze sebe tiše. Loui se na mě podíval. Koukal mi přímo do očí a já málem přestal dýchat. Teď se mi určitě vysměje.
"I já tebe." Zašeptal a něžně mě políbil. Jeho rty byly tak dokonalé, že jsem jej chtěl líbat jak nejdéle jsem mohl. Ale on se bohužel odtáhl.
"Lou." Zašeptal jsem a tentokrát jej políbil sám. Loui se nebránil, právě naopak. Prsty mi vjel do vlasů a já mu rukou zajel pod tričko. Chtěl jsem jej líbat, musel jsem. Nemohl jsem se nabažit jeho polibků.
"Miluju tě." Zašeptal jsem znovu a tentokrát věděl, že je to opravdu pravda. V tu chvíli jsem byl nejšťastnější na světě. Měl jsem úžasnou mamku, sestru, přijali mě na školu, kde budu moct studovat hudbu a navíc jsem se právě líbal s tím nejkrásnějším klukem na světě.

Když jsme se od sebe znovu odtáhli, Loui se mi zadíval do očí. Pohladil jsem jej po tváři a usmál se.
"Jsem strašně rád za to, že jsem tě poznal." Zašeptal a mé srdce poskočilo radostí. Bylo prostě naším osudem být spolu. Tedy alespoň jsem doufal, že spolu budeme.
"A proto bych se chtěl zeptat, jestli bys chtěl být mým přítelem." Tázavě se mi koukal do očí. S úsměvem jsem přikývl.
"Nic na světě nechci víc, než být s tebou." Řekl jsem. Loui se zářivě usmál. Propletl si se mnou prsty a společně jsme se vydali oznámit to klukům. Konečně spolu oficiálně chodíme.

***

Když to Loui řekl klukům zareagovali až moc přívětivě, což se mi zdálo celkem zvláštní. Pak mi ale řekli, že celou dobu věděli, jak to dopadne. Byli za nás šťastní a díky tomu jsme mohli být šťastní i my.

Nastoupil jsem do školy a společně s Louim i klukama ji zvládal docela snadno na můj vkus. Louiho maturita se ovšem blížila. Proto jsme si užívali každou volnou chvilku, kterou jsme spolu mohli prožít. Moc času nám totiž nezbývalo. Nebyl jsem si jistý, jestli to bez něj další 3 roky zvládnu, i když jsem jej přesvědčoval o pravém opaku. Ale pro něj bych udělal cokoliv.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Charlotte | 30. května 2013 v 17:10 | Reagovat

toto síce nie je ff pre mňa,ale ja by som rada vedela ako to bude nadalej s nimi aj po maturite :)) ps: idem si napísať komentár na ff na prianie :D :D

2 evulinda evulinda | 6. června 2013 v 16:28 | Reagovat

krása :D moc pěkné....je to jedna z mých nejoblíbenějších povídek :D .... no a už sem nedočkavá jak to bude dál...moc ráda bych to věděla :D

3 KikusLil KikusLil | 10. července 2013 v 10:14 | Reagovat

Božíí :) chcete to další díl prosíím :))

4 Lilyan*** Lilyan*** | 23. srpna 2013 v 15:35 | Reagovat

Krásné :3 Opravdu krásné:33

5 teridirectioner teridirectioner | 15. listopadu 2014 v 22:17 | Reagovat

No tak to je BOMBA! :) Myslím že další dím by byl super! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama