Truly, madly, deeply in love...with you! 2

26. ledna 2013 v 11:44 | Sungji |  One Direction
Pairing: Ziall (Zayn/Niall), Larry (Louis/Harry)
Věnování: Shanie
Díl: 2Chvíli jsme se jen tak líbali, dokud se prudce neotevřely dveře od našeho domu a kluci nevešli dovnitř.
"Já vám říkal, že je budeme při něčem rušit." uslyšel jsem Harryho a Loui se zasmál.
"Tak to bychom je měli vyrušit pořádně, když už jsme jim to tak pokazili." přidal se Liam. Všichni tři se najednou objevili u sedačky a zákeřně na nás koukali.
"Opovaž se." hodil jsem po Harrym vražedný pohled, ale tentokrát to byl Liam, který po nás začal skákat a dělat, že nás upusinkuje k smrti.
"Nialle, raději uteč." zašeptal jsem mu do ouška, když byl ještě stále u mě. Niall pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Chci si taky hrát." usmál se a začal napodobovat Liama. Harry s Louim se akorát smáli, až se popadali za břicha, což mě zrovna moc vtipné nepřišlo, protože jak Liam, tak Niall, mi opusinkovávali tvář.
"A dost. Slezte ze mě, jde se do bazénu." rozhodl jsem a nějak se vymanil z jejich sevření. Niall se rozzářil a už tam stál jen v trenkách. Musel jsem se nad tím pousmát. Byl opravdu jako malé dítě a tak strašně roztomilý. Nemohl jsem si nepovšimnout, že má na sobě trenky s irskou vlajkou. Pyšný to vlastenec.

"Tak šupej." plácl jsem jej po zadku a všichni jsme společně zamířili do bazénu. Venku byl celkem pařák, takže když jsem skočil do vody, byla docela teplá. Hned, jak se Harry s Louim dostali do bazénu, začli blbnout a Niall se k nim samozřejmě musel přidat. Jak já miluju takové malé děti. Usmál jsem se na ně a nečině je pozoroval, což mi ale dlouho nevydrželo, protože Liam mě začal topit.
"Hej! A to jsem si vždycky myslel, že ty jsi tady ten nejvíc rozumný." postěžoval jsem si a začal mu útok oplácet.
"Zayníku." vyplázl na mě jazyk.
"No počkej." skočil jsem po něm a začal na něj šplouchat vodu.
"Na chvilku si jej půjčím." ozvalo se najednou za mnou a někdo mě chytl za ruku. Přitáhl si mě ke břehu a lehce se ke mně natiskl.
"Niallku." usmál jsem se na něj a vlepil mu pusu. Blonďáček se nádherně usmál.
"Je až podivně zvláštní, že si takhle rozumíme po jednom dni. Nemyslíš?" pousmál jsem se. Niall přikývl. Pak pokrčil rameny a přitiskl se na mé rty.
"Hrdličky nechte si to na později." hodil po nás čím si Liam. Poté vrhl vražedný pohled na Louiho s Harrym, kteří se tam ojížděli opodál.
"A to si říkáte kámoši." pokýval hlavou v nesouhlasu a cosi si protestně mumlal. Niall se rozchechtal, namáhavě přes vodu došel k Liamovi a objal ho.
"Od teď si tě budeme více všímat ano?" usmál se a rozcuchal mu těch pár vlasů, co mu na hlavě zůstali. Liam na mě hodil povýšenecký úsměv a poté přikývl.
"Tvůj přítel se mi zamlouvá." mrkl na mě.
"Ruce pryč." okřikl jsem jej a Niallka si přitáhl k sobě.
"No vlastně zatím jeho kluk nejsem." řekl smutně Niall.
"Jak nejsi?" nechápal Liam a tázavě se na mě podíval.

Já se jen usmál a přivinul se k Niallově oušku.
"Budeš můj přítel, zlato?" zašeptal jsem. Niall se na mě podíval.
"A miluješ mě?" zašeptal zpět ke mně. Na chvíli jsem se zarazil, ale jakmile jsem ucítil motýlky v břiše, usmál jsem se.
"Už od začátku." položil jsem mu ruku kolem pasu.
"Tak to pak chci být tvůj přítel. A ty budeš můj, protože tě taky miluju." usmál se a políbil mě. Po těchle slovech byl náš polibek mnohem krásnější. Více jsem si ho užíval, už jsem se necítil být tak nejistý. Prostě jsem věděl, že jej miluju a že už navždy bude můj. Bylo to zvláštní, jelikož jsme se skoro vůbec neznali, ale cítil jsem to tak a doufal, že on to cítí stejně.

♥♥♥

Dny ubíhaly a já se s Niallem cítil naprosto úžasně. Nehádali jsme se, ve všem jsem si rozumněli. Náš vztah byl naprosto dokonalý. Po čase se Niall nastěhoval k nám a já tak musel Liama vystrnadit z pokoje. Naštěstí jsme měli ještě jeden pro hosty, takže se Liam 'uklidil' tam. Dokonce si i našel holku. Jmenovala se Lauren a Liam ji vážně miloval. Byl jsem za něj rád. Všichni jsme byli šťastní. To se však jednoho dne změnilo.

♥♥♥

Niall se odebral do koupelny a já se rozhodl, že si ještě chvilku poležím. Avšak v tom jsem uslyšel někoho plakat. Rozběhl jsem se do koupelny a uviděl Nialla, jak leží na zemi s hřebínkem v ruce a pláče.
"Lásko, co se stalo?" začal jsem jej utěšovat. Niall ke mně natáhl ruku plnou blonďatých vlásků. Vložil mi je do ruky a dál plakal. Podíval jsem se na svou dlaň a poté na jeho vlasy. Prohrábl jsem je a zjistil, že mu opravdu vypadávají v nepěkné míře.
"To bude dobré, broučku." zašeptal jsem a přitáhl si jej k sobě. Niall se rozvzlykal ještě více.
"Ššš" konejšil jsem ho, ale moc to nepomáhalo.
"Třeba si jen snědl něco špatného a máš špatnou obnovu. Zítra zajdeme k doktorovi ano?" políbil jsem jej na čelo a vyčkával na jeho odpověď. Niall jen přikývl.

Bál jsem se o něj. Bál jsem se, aby to nebylo něco horšího, ale modlil se, aby to byla jen nějaká prkotina.
Celý den byl Niall jako vyměněný. S nikým se nebavil a když se ho někdo na něco zeptal, odpověděl tím nejkratším způsobem. Vůbec se nesmál a vůbec nechtěl jíst. To už bylo co říct.
"Bude to dobré." zašeptal jsem a chytl jej za ruku. Niall se na mě podíval těma jeho krásnýma očkama. Tentokrát ale byly smutné. Znovu se mu spustily slzy.
"Niallku." šeptl jsem. Chtělo se mi brečet s ním, ale já jsem tady musel být za tu podporu, kterou Niall právě teď potřeboval. Odvedl jsem jej od stolu k nám do pokoje a položil jej na postel.
"Chviličku se prospi. Bude ti líp." usmál jsem se na něj, i když jsem věděl, že mu to vůbec nepomůže. Ale pořád to bylo lepší, než dívat se na to, jak pláče.
Niall přikývl a položil se do postele. Přikryl jsem jej a sedl si k němu.
"Zůstaneš?" zašeptal. Přikývl jsem. Chytl jsem jej za ruku a přikázal si, že jej nikdy nepustím. Ať se bude dít cokoliv nikdy jej nenechám odejít. Niall zavřel oči a pomalu, klidně oddychoval. Po pár minutách vážně usnul.
"Miluji tě." zašeptal jsem a políbil jej na čelo.
"Vždycky budu." dodal jsem a po tváři mi stekla slza. Bylo možné, že z toho jen děláme tragédii a Niallovi vážně nic není. Ale také bylo možné, že se blíží něco, na co se budeme muset připravit. Ale vždycky zůstanu po jeho boku. Mé rozhodnutí se nikdy nezmění. Vybral jsem si jej a nikdy ho neopustím. Nikdy!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shanie Shanie | 4. února 2013 v 12:22 | Reagovat

Omg že by se tady ten komentr konečně dal?! Sem to musela číst znova (a vůbec mi to nevadilo :DD)... To je tak krásný ze začátku, úplně je vidím blbnout v tom bazénu, takový malý pakošci ♥ A jako to s těma vláskama mě rozesmálo, ale na konci spíš rozesmutnilo :( Chudáček Niallek :( Vím, že jsem chtěla smutnou povídku, ale že až tak?! Já doufám, že to nic vážnýho nebude a bude napořád se Zaynem! :(

2 poppy poppy | 14. prosince 2013 v 14:08 | Reagovat

krása :)-
Nechci rejpat,to ne..jen malá chybka..Zayn se vody bojí,takže je blbost,že byl v bazénu,ale jinak je to nádherný!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama