He stole my heart

4. ledna 2013 v 18:55 | Sungji |  One Direction
Název: He stole my heart (Ukradl mi mé srdce)
Pairing: Larry (Louis/Harry)
Věnováno: Shanie ^^"Kluci, už se musíte sbalit" řekl nám Liam jako kdyby byl naše maminka. Všichni se ovšem začali hned balit. Já už jsem naštěstí měl celou tašku s oblečením nachystanou, takže jsem se jim teď jen smál.
"Harry, nesměj se jim a raději jim pomož." rozkázal mi Liam.
"Bože, vy jste tak neschopní." znovu jsem se zasmál a začal Louisovi házet jeho oblíbené trička do cestovní tašky.
"Kdybys mě tak neznal, nadal bych ti." usmál se Louis, avšak úsměv se mu ihned vytratil, když se podíval na tu spoušť v jeho tašce.
"Jestli mi chceš pomáhat, tak to tam tak nehaž! Měl jsem to vlastnoručně vyžehlené!" začal po mě vřískat.
"Jsi roztomilý, když se zlobíš." vydal jsem ze sebe. Všichni čtyři se na mě otočili.
"No co."
"Sakra. Harry už má zase ty své úchylné nálady." prohlásil Zayn a Niall jen přikyvoval.
"No jo. Vy dva aby jste zase nedrželi při sobě co?!" hodil sem po nich opovržlivý pohled. Ti dva se na sebe jen usmáli a dál si balili ty svoje hadry.

Když jsme měli sbaleno, mohlo se vyjet. Tašky jsme naskládali do kufru a Louis si sedl za volant.
"Lidi, tohle léto si užijeme!" řekl, nastartoval a my se rozjeli směr nejbližší pláž. Měli jsme tam zamluvenou chatu, takže tenhle týden měl být naprosto úžasný.

Cesta se zdála být poměrně krátká. Možná to bylo přítomností kluků a nebo tím krásný počasím. I když byla pravda, že bylo dost horko. Všichni jsme jeli jen v kraťasích a i tak z nás teklo. Těšili jsme se, až budeme moct skočit do vody. Akorát mi bylo líto Zayna. Chudák měl fóbii z vody. Ale Niall mu bude určitě rád dělat společnost. Takže se vsadím, že budou celou dobu zavření v chatce a dělat búh ví co.
Zato já jsem se rozhodl užít si vody jak nejvíce budu moct. Určitě bude už hodně teplá od toho sluníčka, které nad náma tak zářilo.
"Louisi, že půjdeš se mnou do moře?" Hodil jsem po něm štěněčí očka. Louis se na mě ale ani nepodíval.
"Zeptej se Liama, ten určitě půjde."
"Cože? Ale já chci jít i s tebou." Snažil jsem se ho dál přemlouvat.
"Harry!" okřikl mě.
"Co?" Smutně jsem sklopil zrak.
"Jestli se teď podívám na to tvoje štěněčí kukuč, tak se vybouráme. Neprovokuj." rozesmál se Louis. Harry se vítězně usmál.
"Aspoň to bude to poslední, co uvidíš."
"Prosím tě. Radši zapni rádio." ozval se ze zadního sedadla Liam.
"No jo pořád." Předklonil jsem se a zapl již zmíněnou věc. Chvíli jsem se zaposlouchal do písničky, která začala hrát.
"Kluci!" vypískl jsem.
"To je naše songa!" ozvalo se ze zadu. Všichni se najednou rozzářili a začali zpívat. Samozřejmě i já a Louis.
"Live while we're young!" rozeznělo se celým naším autem.

♥♥♥

Louis zaparkoval na místním parkovišti, kluci si vytáhli tašky z kufru a všichni jsem si to začali mířit do chatky. První věc, kterou každý udělal, bylo to, že si zabral postel. Našťěstí to bylo přesně vypočítané. Dvě postele se nacházeli v jednom horním pokoji a další tři v tom větším naproti.
"My chceme tyhle!" řekl současně Niall a Zayn.
"Tím pádem bude muset někdo spát s vámi v pokoji." řekl jim Louis. Na to že spolu chodí, tak vůbec neumí přemýšlet. Kdybych já s někým byl, tak si rozhodně vezmu ten menší pokoj. Nepotřeboval bych tam ještě někoho třetího.
"To nevadí. Tak ať jde třeba Liam." řekl Niall s úsměvem. Liam se na nás ustrašeně podíval.
"No jo, už si tě vybrali." zasmál se Louis.
"Nesměj se." řekl nešťastně Liam. Nechtěl být s Niallem a Zaynem ve stejném pokoji. Ale myslím, že pořád lepší, než být se mnou.
"Fajn." přikývl Louis a už si to štrásoval do našeho pokoje.

Vetřel jsem se za ním a radostně si začal prozpěvovat.
"Nějaký šťastný." usmál se Louis a položil si tašku na postel, aby si mohl začít vybalovat.
"A kdo by nebyl. Je léto, máme prázdniny, jsme na dovolené a ještě ke všemu jsem na pokoji s tebou a naštěstí ne s těma dvouma." mrkl jsem na něj. Louis radostně přikývl.
"To máš teda pravdu."

Oba jsme si v klidu vybalili, převlékli se do plavek a zamířili k vodě.
"Harry, vem ten nafukovací balón, zahrajeme si." zavolal na mě Liam. Vrátil jsem se do pokoje pro balón a poté utíkal zpět za klukama.
Postavili jsme se ve vodě do kruhu a začali si házet, jenže Niall se Zaynem to nevydrželi a začali na nás pořvávat, ať jdem za nimi se opalovat. Nikomu z nás se ale nechtělo.
"My za chvíli příjdem." zavolal na ně Louis a dál jsme se bavili. V tom na mě Liam začal stříkat vodu.
"To jsi neměl." zákeřně jsem se na něj podíval. Přikrčil jsem se, ruce dal před sebe a nejvíc jak jsem mohl, jsem na něj šplíchl.
"Ty malý!" začal mě tahat pod vodu.
"No počkej." Skočil jsem po něm. Chvíli jsme se tam tak škádlili, když v tom Louis odešel.
"Hej, kam jdeš?!" zavolal jsem na něj.
"Nachystat večeři. Za chvíli začneme opékat." usmál se na mě a já jen přikývl.

Za pár minut už nás Louis volal, aby jsme nachystali ohniště. Nechápal jsem, proč to neřekl Niallovi a Zaynovi, dokud jsem si nevšiml, že nejsou na svých lehátkách.
"Hej, kam šli ti dva?" zeptal jsem Liama, který stál vedle mě a snažil se mi pomoct rozdělat oheň.
"To netuším, ale myslím, že to raději ani vědět nechci." Chápavě jsem se na něj podíval.
"Mám to!" vypískl jsem, když se mi podařilo to pořádně zapálit.
"Vidíš, jak si šikovný." ozvalo se nade mnou a někdo mi rozcuchal vlasy. Vzhlédl jsem a uviděl Louise, jak starostlivě chystá na stůl maso a pečivo. Potěšeně jsem se usmíval jako blázen. Ten kluk má na mě vážně divný vliv.

♥♥♥

Za čtvrt hodiny, kdy bylo všechno maso udělané, jsme se kompletně všichni, dokonce i Niall a Zayn, sešli u stolu. Večeřeli jsme, smáli jsme se a těšili se z toho, že spolu trávíme prázdniny. Opravdu jsem byl šťastný, za takové kamarády. Jsou úžasní a já je strašně moc miluju. Bez nich už si život vážně nedokážu představit.

Po večeři jsme se šli osprchovat. Bohužel los posledního místa, o které se vždy losovalo, padlo na mě. Takže jsem po všech musel uklidit koupelnu.
Když jsem se tedy konečně osprchoval, oblékl se do trenek a zamířil do našeho pokoje, zarazila mě jedna věc. Obě postele byli přisunuty k sobě, doprostřed pokoje a navíc, Louis už spal. S kým sem si měl teď celou noc povídat? No počkat, to mu ještě vyčtu...!
Lehl jsem si do prázdné postele vedle svého kamaráda a i v té tmě se na něj podíval. Spal tak klidně. Tiše oddychoval a s úsměvem na rtech vypadal jako andílek. Ofina mu spadla do tváře. Lehce, abych jej nevzbudil, jsem mu vlásky oddělal z obličeje. Aniž bych věděl, co dělám, jsem jej pohladil po tváři. Znovu. A znovu.

Byl tak nádherný. Tak zatraceně moc rozkošný. Nikdy jsem si toho nevšiml, nikdy jsem neviděl, jak přitažlivý tenhle kluk je. Ano, kluk. Ne, Louis! Louis je tak zatraceně kurevsky moc přitažlivý!
"Co to děláš?" ozvalo se ode dveří. Trhl jsem rukou od Louisovi tváře a podíval se směrem za hlasem.
"Nic, co bych dělal?" řekl jsem v klidu. V té tmě Liam nemohl vědět, co dělám.
"Jen jsem se díval, jestli už spí." řekl jsem dál.
"Aha. Mohl bych jít za tebou?" zaprosil smutně.
"Mm." přikývl jsem. Odkryl jsem peřinu a pozval Liama k sobě do postele.
"Děkuju. Už bych tam další minutu s nima nepřežil." zašeptal.
"Tak už spinkej." řekl jsem mu tiše, pohladil ho po vlasech a taky se už konečně uvelebil. Lehce jsem Louise chytil za ruku a doufal, že než se vzbudí, tak už ho za ni držet nebudu. Zavřel jsem oči a s úsměvem na rtech se pokusil usnout. Za pár minut už jsem se poddal říši snů.

♥♥♥

Dny prázdnin ubíhaly jako šílené. Poslední den jsem se opravdu odhodlal na Louise něco zkusit. Nebavilo mě se pořád dívat na to, jak je krásný a nemoct mu to říct. A navíc s námi teď pořád spal Liam, protože ti dva cvoci ve vedlejším pokoji dělali bůh ví co.
"Ještě zajdu do kuchyně pro pár piv." řekl Louis a vydal se směrem k chatce. Nenápadně jsem se odpojil od kluků a šel za ním. V kuchyni jsme se střetli. Zrovna měl plnou náruč piv, když jsem do něj 'nechtěně' vrazil. Louis spadl na zem, plechovky piv se rozkutálely všude kolem a já spadl na něj.
"Promiň." šeptl jsem.
"V pořádku." usmál se. Zadíval jsem se mu do očí a on se zadíval do mých. Málem jsem se v nich utopil, jak nádherně se na mě koukal.
"Ještě chvíli na mě lež a..."
Políbil jsem jej. Louis se chvíli bránil a snažil se z polibku jakkoliv vymanit, ale nakonec se mi poddal. Něžně jsem jej líbal na rty, sem tam jemně kousl. Vychutnával jsem si chuť jeho rudých rtíků, které jsem chtěl okusit už delší dobu. Louis povolil ruce, o které se celou tu dobu opíral, položil se na záda, přitáhl si mě více k sobě a rukou mi vjel do vlasů. Lokty jsem se přidržoval u jeho těla a mírně na něj naléhal. Cítil jsem, jak se jeho rozkrok začal nadouvat. Opatrně jsem mu nohou zajel mezi jeho nohy a trošku se o něj otřel.
Louis zavzdychal do polibku.

"Hej kluci, chci vám někoho představit." ozvalo se z chodby. Rychle jsme se od sebe odtáhli. Stoupli jsme si, posbírali piva a dělali jako by nic. V tom do kuchyně vešel Liam s nějakou brunetkou.
"Kluci, to je Katherine." Dívka se na nás nádherně usmála a my jí jen úsměv oplatili. Poté se oba dva vypařili. S Louisem jsme se najednou začali oba smát. Když se na mě ale znovu podíval, musel jsem jej zase políbit. Přitiskl jsem se na jeho rty. Louis mi uvolnil vstup a já si tak začal pohrávat s jeho jazykem.
"Tož kde to vězí, už umíráme žízní." Odtáhl jsem se od něj, ale nepodíval se na člověka, který to řekl. Ruku jsem nechal na Louisově tváři a druhou na jeho boku.
"Tak copak říkáš novému páru?" řekl jsem Niallovi, který se na nás teď musel dívat jako na nějaké dva přeludy.
"Jste spolu vážně krásní." rozesmál se a zase odešel. Nechápavě jsem se podíval na Louise.
"Opravdu jsem slyšel dobře?" Louis pokrčil rameny.
"Pravděpodobně ano." Znovu se na mě podíval a nádherně se usmál.
"A i kdyby ne, teď jsi můj." zašeptal a vlepil mi další pusu.
"A už navždy budu." Propletl jsem si s ním prsty a s rukama plnýma piv jsme došli zpět ke klukům. Podali jsme jim piva, na které čekali a Louis se posadil na jednu z laviček. Chtěl jsem si sednout vedle něj, ale on si mě přitáhl k sobě na klín.
"Vidíš, já ti to říkal." uslyšel jsem Nialla, jak to vykládá Zaynovi.
"To ale není možné." protestoval Zayn.
"Ne, je to pravda. Viděl jsem je." nenechal se zmást Niall. Usmál jsem se na Louise a políbil jej tak jako poprvé.
"No vážně. Vážně spolu chodí." Zayn konečně uvěřil, tomu, co se stalo.
"He stole my heart." řekl Louis nahlas, aby to slyšeli i kluci.
"And you stole mine..."
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shanie Shanie | Web | 5. ledna 2013 v 11:27 | Reagovat

To bylo krásné honey, já jsem věděla, že nakonec mezi sebou budou něco mít :D Jen je škoda, že to nemá pokračování, bavilo mě to a jak :( :D :* Niall je úplný pako :D Ale už bys mohla zas napsat nějakou další, ať mám co číst :))

2 Charlotte Charlotte | 30. května 2013 v 15:56 | Reagovat

:D :D no strašne som sa na tom smiala :D že jak tam liam k nim radšej chodil a tak :D a niall nakonci... haha :D :D a jak pekne to skončilo :)

3 Al Al | Web | 16. července 2013 v 0:10 | Reagovat

ty vol* :O nejlepší !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama